Wyszukaj połączenie kolejowe z Zabrze do Gliwice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 8 zł
Czas podróży min
Połączenia dla każdego dnia 25
Pierwszy odjazd 00:25
Ostatni odjazd 22:33
Odległość 8 km

Tanie bilety na pociąg z Zabrze do Gliwice na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Ile kosztują bilety na pociąg z Zabrze do Gliwice?

Bilety na pociąg z Zabrze do Gliwice kosztują średnio 10,53 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 7,82 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Zabrze do Gliwice?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad and PKP na trasie kolejowej Zabrze - Gliwice.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
8 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Zabrze do Gliwice

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Zabrze do Gliwice?

Podróż pociągiem do Gliwice zabiera średnio min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 12:02, a ostatni wyjeżdża z Zabrze o 22:33.

Jakie stacje obsługują trasę Zabrze - Gliwice?

Pociągi do Gliwice odjeżdzają z Zabrze Train Station i przyjeżdżają na stację Gliwice Train Station.

Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Podróż między Zabrze oraz Gliwice jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Ile połączeń z Zabrze do Gliwice jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Gliwice z Zabrze pociągiem, dziennie dostępnych jest 16.5 połączeń. Zauważ, że trasy 16.5 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli podróżujesz z Zabrze do Gliwice, dostepnych jest 16.5 połączeń. Zauważ, że wszystkie 16.5 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.