Wyszukaj połączenie kolejowe z Zabrze do Katowice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Katowice

Szczegóły podróży

Czas podróży :min min
Połączenia dla każdego dnia 20
Pierwszy odjazd: 00:51
Ostatni odjazd: 23:38
Odległość 19km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Zabrze do Katowice

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Zabrze do Katowice w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Zabrze do Katowice?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Zabrze - Katowice.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Zabrze do Katowice?

Cena biletu Zabrze - Katowice dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej 4 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Zabrze do Katowice


Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Zabrze do Katowice?

Pociągi do Katowice odjeżdzają z Zabrze i przyjeżdżają na stację Katowice Ligota or Katowice Załęże.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Katowice z Zabrze?

Jeśli chcesz pojechać do Katowice z Zabrze pociągiem, dziennie dostępnych jest 20 połączeń. Zauważ, że trasy 8 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 20 połączeń kolejowych z Zabrze do Katowice. Zauważ, że wśród nich jest 12 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 8 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Katowice?

Podróż pociągiem do Katowice zabiera średnio 42 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 16 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 02:08, a ostatni wyjeżdża z Zabrze o 22:08.