Wyszukaj połączenie kolejowe z Zamość do Rudnik nad Sanem

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Rudnik nad Sanem

Szczegóły podróży

Czas podróży 7 h 55 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd: 05:16
Ostatni odjazd: 15:53
Odległość 77km

Najtańsze bilety na pociąg z Zamość do Rudnik nad Sanem na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Zamość do Rudnik nad Sanem?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Zamość - Rudnik nad Sanem.

Ile kosztują bilety na pociąg z Zamość do Rudnik nad Sanem?

Pociągi z Zamość do Rudnik nad Sanem


Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Na krótkich dystansach, takich jak między Zamość oraz Rudnik nad Sanem, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Zamość do Rudnik nad Sanem?

Pociągi do Rudnik nad Sanem odjeżdzają z Zamość ze stacji Zamość i przyjeżdźają na stację Rudnik N. Sanem.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Rudnik nad Sanem z Zamość?

Jeśli chcesz pojechać do Rudnik nad Sanem z Zamość pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Zamość do Rudnik nad Sanem, każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Zamość do Rudnik nad Sanem?

Pierwszy pociąg do Rudnik nad Sanem odjeżdzą o 05:12, a ostatni o 15:12. Podróż trwa średnio 9 hours and 29 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Rudnik nad Sanem w ciagu 7 hours and 7 minutes.