Wyszukaj połączenie kolejowe z Zawiercie do Rybnik

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 34 zł
Czas podróży 4 h 20 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 10:28
Ostatni odjazd 22:52
Odległość 76 km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Zawiercie do Rybnik

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Rybnik. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Zawiercie do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Zawiercie do Rybnik?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Zawiercie do Rybnik za 34 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Rybnik kosztują około 35,60 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Zawiercie do Rybnik?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z PKP na trasie kolejowej Zawiercie - Rybnik.

Pociągi z Zawiercie do Rybnik

O której odjeżdżają pociągi do Rybnik i ile trwa podróż?

Średnia długość podróży to 4 h 20 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Rybnik w ciągu 2 h 24 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Zawiercie o 10:28, a ostatni o 22:52.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Zawiercie do Rybnik?

Pociągi do Rybnik odjeżdzają z Zawiercie ze stacji Zawiercie Train Station i przyjeżdźają na stację Rybnik Train Station.

Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Podróż między Zawiercie oraz Rybnik jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Rybnik z Zawiercie?

Jeśli chcesz pojechać do Rybnik z Zawiercie pociągiem, dziennie dostępnych jest 3 połączeń. Zauważ, że trasy są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Rybnik na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Zawiercie do Rybnik, każdego dnia dostępnych jest 3 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 3 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.