Wyszukaj połączenie kolejowe z Zgierz do Toruń

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Toruń

Szczegóły podróży

Czas podróży 4 h 23 min
Połączenia dla każdego dnia 26
Pierwszy odjazd: 06:05
Ostatni odjazd: 22:57
Odległość 140km

Najtańsze bilety na pociąg z Zgierz do Toruń na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od ZgierzX do Toruń. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Zgierz do Toruń?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Zgierz - Toruń.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Zgierz do Toruń?

Pociągi z Zgierz do Toruń


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Toruń i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Toruń odjeżdzają z Zgierz i przyjeżdżają na stację Toruń Wschodni or Toruń Kluczyki.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Toruń z Zgierz?

Dostępnych jest 26 połączeń kolejowych do Toruń z Zgierz. Zauważ, że wśrod nich jest 1 połączeń bezpośrednich i 25 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jeśli chcesz podróżować do Toruń z Zgierz, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 26 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 25 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 1 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Ile zajmuje podróż z Zgierz do Toruń i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 4 hours and 47 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Toruń w ciągu 2 hours and 55 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Zgierz o 06:05, a ostatni o 21:05.