Wyszukaj połączenie kolejowe z Zgierz do Warszawa

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 42,42 zł
Czas podróży 4 h 33 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd 13:07
Ostatni odjazd 15:53
Odległość 117 km

Najtańsze bilety na pociąg z Zgierz do Warszawa na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Warszawa. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Zgierz do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Zgierz do Warszawa?

Średnia cena biletów kolejowych z Zgierz do Warszawa to 85,17 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Zgierz do Warszawa kosztują około 42,42 zł.

Pociągi z Zgierz do Warszawa: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad and PKP, oferujący połączenia między Zgierz a Warszawa.

Pociągi z Zgierz do Warszawa

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Zgierz do Warszawa?

Podróż pociągiem do Warszawa zabiera średnio 4 h 33 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 3 h 33 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 13:07, a ostatni wyjeżdża z Zgierz o 15:53.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Warszawa?

Możesz pojechać pociągiem do Warszawa z Zgierz Train Station, który przyjeżdża na stację Warszawa - wschodnia stacja kolejowa.

Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Warszawa z Zgierz?

Dostępnych jest 5 połączeń kolejowych do Warszawa z Zgierz. Zauważ, że wśrod nich jest połączeń bezpośrednich i 5 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jesśli chcesz przejechać do Warszawa z Zgierz, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 5 połączeń kolejowych. Zauważ, że wszystkie 5 połączenia wymagają przesiadki. Będziesz więc musiał zmienić pociąg.