Wyszukaj połączenie kolejowe z Zgierz do Warszawa

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 17032 h 39 min
Połączenia dla każdego dnia 35
Pierwszy odjazd: 04:47
Ostatni odjazd: 23:23
Odległość 117km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Zgierz do Warszawa na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Zgierz do Warszawa?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Zgierz - Warszawa.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Zgierz do Warszawa?

Pociągi z Zgierz do Warszawa


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Zgierz do Warszawa?

Pociągi do Warszawa mogą odjeżdzać z Zgierz i przyjeżdżać na stację Warszawa Zachodnia or Warszawa Ochota.

Ile połączeń z Zgierz do Warszawa jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Warszawa z Zgierz pociągiem, dziennie dostępnych jest 35 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Warszawa na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jesśli chcesz przejechać do Warszawa z Zgierz, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 35 połączeń kolejowych. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Warszawa?

Podróż pociągiem do Warszawa zabiera średnio 4 hours and 12 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 2 hours and 5 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:10, a ostatni wyjeżdża z Zgierz o 23:10.