Wyszukaj połączenie kolejowe z Zgierz do Warszawa

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 17032 h 39 min
Połączenia dla każdego dnia 35
Pierwszy odjazd: 04:47
Ostatni odjazd: 23:23
Odległość 117km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Zgierz do Warszawa na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Zgierz do Warszawa?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Zgierz - Warszawa.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Zgierz do Warszawa?

Cena biletu Zgierz - Warszawa dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
12 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
11 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Zgierz do Warszawa


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Zgierz do Warszawa?

Pociągi do Warszawa mogą odjeżdzać z Zgierz i przyjeżdżać na stację Warszawa Centralna, Warszawa Ochota, Warszawa Wschodnia or Warszawa Wileńska.

Ile połączeń z Zgierz do Warszawa jest każdego dnia?

Jesśli chcesz przejechać do Warszawa z Zgierz, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 23 połączeń kolejowych. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 0 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Jeśli podróżujesz z Zgierz do Warszawa, dostepnych jest 23 połączeń. Zauważ, że wszystkie 0 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Warszawa?

Podróż pociągiem do Warszawa zabiera średnio 61120 hours and 4 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 2 hours and 12 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:10, a ostatni wyjeżdża z Zgierz o 23:10.