Wyszukaj połączenie kolejowe z Zielona Góra do Gorzów Wielkopolski

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 5 h 8 min
Połączenia dla każdego dnia 32
Pierwszy odjazd: 00:09
Ostatni odjazd: 22:46
Odległość 91km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Zielona Góra do Gorzów Wielkopolski na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Zielona Góra do Gorzów Wielkopolski?

Aby dostać się do Gorzów Wielkopolski pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Zielona Góra do Gorzów Wielkopolski?

Pociągi z Zielona Góra do Gorzów Wielkopolski


Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Jakie stacje obsługują trasę Zielona Góra - Gorzów Wielkopolski?

Pociągi do Gorzów Wielkopolski odjeżdzają z Zielona Góra Główna i przyjeżdżają na stację Gorzów Wielkopolski Zamoście or Gorzów Wielkopolski Zieleniec.

Ile połączeń z Zielona Góra do Gorzów Wielkopolski jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 32 połączeń kolejowych do Gorzów Wielkopolski z Zielona Góra. Zauważ, że wśrod nich jest 7 połączeń bezpośrednich i 25 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jeśli chcesz podróżować do Gorzów Wielkopolski z Zielona Góra, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 32 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 25 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 7 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

O której odjeżdżają pociągi do Gorzów Wielkopolski i ile trwa podróż?

Średnia długość podróży to 5 hours and 57 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Gorzów Wielkopolski w ciągu 2 hours and 2 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Zielona Góra o 00:04, a ostatni o 21:04.