Wyszukaj połączenie kolejowe z Zielona Góra do Gorzów Wielkopolski

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 5 h 8 min
Połączenia dla każdego dnia 32
Pierwszy odjazd: 00:09
Ostatni odjazd: 22:46
Odległość 91km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Zielona Góra do Gorzów Wielkopolski na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Zielona Góra do Gorzów Wielkopolski?

Aby dostać się do Gorzów Wielkopolski pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Zielona Góra do Gorzów Wielkopolski?

Pociągi z Zielona Góra do Gorzów Wielkopolski


Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Jakie stacje obsługują trasę Zielona Góra - Gorzów Wielkopolski?

Pociągi do Gorzów Wielkopolski odjeżdzają z Zielona Góra Główna i przyjeżdżają na stację Gorzów Wielkopolski Wieprzyce or Gorzów Wielkopolski.

Ile połączeń z Zielona Góra do Gorzów Wielkopolski jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Zielona Góra do Gorzów Wielkopolski, każdego dnia dostępnych jest 10 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Dziennie dostępnych jest 10 połączeń kolejowych na trasie do Gorzów Wielkopolski z Zielona Góra.Zauważ, że jest wśród nich 0 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

O której odjeżdżają pociągi do Gorzów Wielkopolski i ile trwa podróż?

Średnia długość podróży to 4 hours and 50 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Gorzów Wielkopolski w ciągu 2 hours and 6 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Zielona Góra o 06:04, a ostatni o 22:04.