Wyszukaj połączenie kolejowe z Zielona Góra do Rzeszów

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 10 h 55 min
Połączenia dla każdego dnia 12
Pierwszy odjazd: 05:42
Ostatni odjazd: 22:46
Odległość 501km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Zielona Góra do Rzeszów

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Zielona Góra do Rzeszów?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Zielona Góra a Rzeszów oferowane przez Rozklad.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Zielona Góra do Rzeszów?

Cena biletu Zielona Góra - Rzeszów dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
90 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
62 zł Więcej Więcej 62 zł Więcej Więcej Więcej
298 zł Więcej Więcej 291 zł Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Zielona Góra do Rzeszów


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Zwłaszcza gdy podróżujesz samotnie, tak długie dystanse bywają bardzo nudne. Samolot jest w tym przypadku idealną alternatywą: jeśli możesz zarezerwować bilet z wyprzedzeniem, linie niskokosztowe oferują bilety do Rzeszów w cenie niższej niż przewoźnicy kolejowi.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Zielona Góra do Rzeszów?

Pociągi do Rzeszów odjeżdzają z Zielona Góra ze stacji Zielona Góra Główna i przyjeżdźają na stację Rzeszów Główny or Rzeszów Załęże.

Ile połączeń z Zielona Góra do Rzeszów jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Rzeszów z Zielona Góra pociągiem, dziennie dostępnych jest 9 połączeń. Zauważ, że trasy 1 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 9 połączeń kolejowych z Zielona Góra do Rzeszów. Zauważ, że wśród nich jest 8 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 1 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.

Ile zajmuje podróż z Zielona Góra do Rzeszów i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Rzeszów odjeżdzą o 05:05, a ostatni o 22:05. Podróż trwa średnio 12 hours and 11 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Rzeszów w 8 hours and 46 minutes.