Autobus Interlaken - Wiedeń ceny od 71,38 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Interlaken do Wiedeń przez autobus

Podróż z Interlaken do Wiedeń przez autobus wynosi 662,06 km i zajmuje 19 godz. i 31 min. Dziennie odbywa się 46 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:45, a ostatnim o 19:54. Możliwe jest podróżowanie z Interlaken do Wiedeń przez autobus za jedyne 71,38 zł lub aż 502,76 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 71,38 zł.

Najniższa cena71,38 zł
Czas trwania podróży19 godz. i 31 min
Połączenie dziennie46
Najniższa cena71,38 zł
Wyzsza cena502,76 zł
Pierwszy wyjazd05:45
Ostatni wyjazd19:54
Dystans662,06 km
OdjazdInterlaken
PrzyjazdWiedeń
PrzewoźnicyFlixBus, ÖBB

Autobus Bilety od Interlaken do Wiedeń

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Autobusem z Interlaken do Wiedeń: łatwiej z virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Interlaken do Wiedeń z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Interlaken do Wiedeń?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Interlaken do Wiedeń za jedyne 71,38 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 250,59 zł.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Interlaken do Wiedeń?

Do partnerów virail należy również , oferujący przewozy na trasie z Interlaken do Wiedeń.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Interlaken do Wiedeń?

Podróż autobusem z Interlaken do Wiedeń trwa 19 godz. i 31 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 19:54. Podróż z Interlaken do Wiedeń zajmuje około 19 godz. i 31 min, lub nawet :10 godz. i 6 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Interlaken o 05:45, a ostatni o 19:54.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Wiedeń?

Przy podróży na trasie z Interlaken do Wiedeń, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Interlaken, West Bahnhof,Interlaken West,Matten b. I., Garage Elite oraz Wien - Matzleinsdorfer Platz,Wien, Hütteldorf,Wien Westbahnhof (U3),Wien Mitte,Wien Praterstern (U2),Wien, Hauptbahnhof,Vienna Erdberg (VIB),Wien Meidling (wlb),Wien Quartier Belvedere.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Wiedeń z Interlaken?

Na trasie z Interlaken do Wiedeń dostępnych jest 46 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 0 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 46 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Na trasie do Wiedeń z Interlaken dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Interlaken do Wiedeń

Tanie bilety autobus od Interlaken do Wiedeń
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Interlaken do Wiedeń.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Interlaken do Wiedeń, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Interlaken do Wiedeń.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Interlaken do Wiedeń

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Interlaken do Wiedeń

Najtańsze bilety autobusowe Interlaken - Wiedeń można znaleźć już za 142,47 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 214,00 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 247,61 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Wiedeń

Podróżując autobusem do Wiedeń, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus and ÖBB od Interlaken do Wiedeń
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Interlaken do Wiedeń przez bus.
Udogodnienia FlixBus ÖBB
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check
luggage Bagaż check check
food_and_drink Jedzenie i picie check check
air_con Klimatyzacja check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
accessibility Dostępność cross check
bicycle Rower cross check
sleeper_couchette Podkład cross check

Interlaken do Wiedeń Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
46.34kg
Autobus
49.65kg
Lot
132.41kg
Samochód
105.93kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Interlaken do Wiedeń?
Bilet autobus z Interlaken do Wiedeń to 250,59 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 71,38 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Interlaken do Wiedeń?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Interlaken do Wiedeń, to 71,38 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Interlaken a Wiedeń przez autobus?
Interlaken do Wiedeń to 662,06 km.
Jak długo trwa autobus między Interlaken a Wiedeń?
Interlaken do Wiedeń to średnio 19 godz. i 31 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 10 godz. i 6 min.
Jakie firmy działają od Interlaken do Wiedeń?
Interlaken do Wiedeń jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail FlixBus and ÖBB świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Interlaken na Wiedeń?
Interlaken do Wiedeń ma średnio 46 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Interlaken do Wiedeń?
Najwcześniejszy autobus od Interlaken do Wiedeń rozpoczyna się pod adresem 05:45. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Interlaken do Wiedeń?
Najnowszy autobus od Interlaken do Wiedeń odchodzi o 19:54. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Interlaken do Wiedeń?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 71,38 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Interlaken a Wiedeń przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Interlaken a Wiedeń to 10 godz. i 6 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Interlaken do Wiedeń?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Interlaken a Wiedeń.
Jakie są emisje CO2 dla Interlaken do Wiedeń przez autobus?
Podróż autobus z Interlaken do Wiedeń generuje 49.65kg emisji CO2.