Autobus Kołobrzeg - Rewal ceny od 15,55 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
15,55 zł

Kołobrzeg do Rewal przez autobus

Podróż z Kołobrzeg do Rewal przez autobus wynosi 38,56 km i zajmuje 1 godz. i 19 min. Dziennie odbywa się 2 połączeń, z pierwszym odlotem o 18:15, a ostatnim o 21:00. Możliwe jest podróżowanie z Kołobrzeg do Rewal przez autobus za jedyne 15,55 zł lub aż 31,24 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 15,55 zł.

Najniższa cena15,55 zł
Czas trwania podróży1 godz. i 19 min
Połączenie dziennie2
Najniższa cena15,55 zł
Wyzsza cena31,24 zł
Pierwszy wyjazd18:15
Ostatni wyjazd21:00
Dystans38,56 km
OdjazdKołobrzeg
PrzyjazdRewal
PrzewoźnicyFlixBus, Inter

Autobus Bilety od Kołobrzeg do Rewal

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Znajdź połączenie autobusowe z Kołobrzeg do Rewal na virail

Jeśli szukasz biletów z Kołobrzeg do Rewal w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Kołobrzeg do Rewal?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Kołobrzeg do Rewal za jedyne 15,55 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 17,55 zł.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Kołobrzeg do Rewal?

Z przewoźnikiem będziesz mógł dojechać autobusem z Kołobrzeg do Rewal.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Rewal?

Podróż autobusem z Kołobrzeg do Rewal trwa 1 godz. i 19 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 21:00. Średnia długość podróży to 1 godz. i 19 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Rewal w :1 godz. i 19 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 18:15, a ostatni o 21:00.

Skąd odjeżdżają autobusy do Rewal?

Przy podróży na trasie z Kołobrzeg do Rewal, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Kolobrzeg Aleja Kolejowa oraz Rewal, ul. Westerplatte.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Rewal z Kołobrzeg?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Kołobrzeg do Rewal. Większą część tych połączeń, dokładniej 2, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy. Na trasie do Rewal z Kołobrzeg dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Kołobrzeg do Rewal dostępnych jest 2 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Kołobrzeg do Rewal

Tanie bilety autobus od Kołobrzeg do Rewal
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Kołobrzeg do Rewal.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Kołobrzeg do Rewal, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Kołobrzeg do Rewal.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Kołobrzeg do Rewal

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 15,27 zł do 18,20 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 16% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Kołobrzeg do Rewal

Najtańsze bilety autobusowe Kołobrzeg - Rewal można znaleźć już za 68,91 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 76,23 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 91,44 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Rewal

Podróżując autobusem do Rewal, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus and Inter od Kołobrzeg do Rewal
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Kołobrzeg do Rewal przez bus.
Udogodnienia FlixBus Inter
wifi WiFi check cross
power_sockets Gniazdka elektryczne check check
luggage Bagaż check cross
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check check

Kołobrzeg do Rewal Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
2.7kg
Autobus
2.89kg
Lot
7.71kg
Samochód
6.17kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Kołobrzeg do Rewal?
Bilet autobus z Kołobrzeg do Rewal to 17,55 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 15,55 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Kołobrzeg do Rewal?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Kołobrzeg do Rewal, to 15,55 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Kołobrzeg a Rewal przez autobus?
Kołobrzeg do Rewal to 38,56 km.
Jak długo trwa autobus między Kołobrzeg a Rewal?
Kołobrzeg do Rewal to średnio 1 godz. i 19 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 godz. i 19 min.
Jakie firmy działają od Kołobrzeg do Rewal?
Kołobrzeg do Rewal jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail FlixBus and Inter świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Kołobrzeg na Rewal?
Kołobrzeg do Rewal ma średnio 2 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Kołobrzeg do Rewal?
Najwcześniejszy autobus od Kołobrzeg do Rewal rozpoczyna się pod adresem 18:15. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Kołobrzeg do Rewal?
Najnowszy autobus od Kołobrzeg do Rewal odchodzi o 21:00. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Kołobrzeg do Rewal?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 15,55 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Kołobrzeg do Rewal?
Istnieje średnio 2 z Kołobrzeg, aby przejść do Rewal.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Kołobrzeg a Rewal przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Kołobrzeg a Rewal to 1 godz. i 19 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Kołobrzeg do Rewal?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Kołobrzeg a Rewal.
Jakie są emisje CO2 dla Kołobrzeg do Rewal przez autobus?
Podróż autobus z Kołobrzeg do Rewal generuje 2.89kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Kołobrzeg

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Kołobrzeg

Trasy międzynarodowe z Kołobrzeg i okolic

Inne miejsca docelowe z Kołobrzeg

Główne połączenia kolejowe do Rewal

Inne popularne trasy