Header background
  • W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Znajdź autobus z Linz do Salzburg

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Odkryć
Przez Autobus

Jutro

Odkryć
Przez Autobus

2 Dni

Odkryć
Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Salzburg

Odkryć

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Linz do Salzburg

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Linz do Salzburg. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Linz - Salzburg?

You can travel by bus from Linz to Salzburg with Flixbus, Karat - S and Karat-S (Карат-С).

Linz do Salzburg przez autobus

Odległość 108 km

Cena biletu Linz - Salzburg dla każdego dnia

 
Dzisiaj
Więcej
Jutro
Więcej
Za 2 dni
Więcej
Za 3 dni
Więcej
Za 4 dni
76,64 zł
Za 5 dni
Więcej
Za 6 dni
Więcej

Podsumowanie trasy przez Autobus

połączenia
-
Przewoźnicy
3
Cena minimalna
-
Cena maksymalna
-

Linz - Salzburg

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Pociąg

76,64 zł

Data
Sobota 4 Grudzień 2021
FlixTrain-logo
Linz central station (Train) - Salzburg (FlixTrain)
17:58 - 19:08
FlixTrain
1h 10min
CO2: 3.89kg
Najtaniej
Flixbus-logo
Flixbus
bezpośredni
Czas podróży: 1 h 10 min
Linz Central Station (Train) - Salzburg (train)
07:28 - 08:38
76,64 zł
Flixbus-logo
Flixbus
bezpośredni
Czas podróży: 1 h 10 min
Linz Central Station (Train) - Salzburg (train)
07:58 - 09:08
76,64 zł
Flixbus-logo
Flixbus
bezpośredni
Czas podróży: 1 h 10 min
Linz Central Station (Train) - Salzburg (train)
08:58 - 10:08
76,64 zł
Flixbus-logo
Flixbus
bezpośredni
Czas podróży: 1 h 10 min
Linz Central Station (Train) - Salzburg (train)
09:58 - 11:08
76,64 zł
Flixbus-logo
Flixbus
bezpośredni
Czas podróży: 1 h 10 min
Linz Central Station (Train) - Salzburg (train)
10:58 - 12:08
76,64 zł
Flixbus-logo
Flixbus
bezpośredni
Czas podróży: 1 h 10 min
Linz Central Station (Train) - Salzburg (train)
12:58 - 14:08
76,64 zł
Flixbus-logo
Flixbus
bezpośredni
Czas podróży: 1 h 10 min
Linz Central Station (Train) - Salzburg (train)
14:58 - 16:08
76,64 zł

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Linz - Salzburg?

Podróż autobusem z Linz do Salzburg trwa . Pierwszy autobus odjeżdża z Linz o FSTD, a ostatni o .

Skąd odjeżdżają autobusy do Salzburg?

Przy podróży na trasie z Linz do Salzburg, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Industriezeile, Linz Hbf (Zug) and Linz Central Station (Train) oraz P+R Süd, Salzburg (Zug) and Salzburg (train).

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Linz do Salzburg, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Linz do Salzburg?

Na trasie do Salzburg z Linz dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

  • GetYourGuide

  • Rentalcars.com

  • Booking.com 5% cashback