Znajdź autobus z Livorno do Genua

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_bus
z29,89zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 29,89zł
Czas podróży 2 h 58 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd: 06:15
Ostatni odjazd: 08:30
Odległość 146km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Livorno do Genua

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Livorno do Genua.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Livorno do Genua?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates; by doing so, you will find cheap bus tickets from Livorno to Genua from 6,99 zł, while the average price is 18,49 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Genua?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Livorno do Genua to Livorno and Stazione Fs i Genoa (Piazza Della Vittoria), Genoa (Fanti D'Italia/Principe Bus Station) and Piazza Della Vittoria.

Autobusy z Livorno do Genua


Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Livorno do Genua, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Livorno do Genua, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Livorno do Genua?

Na trasie z Livorno do Genua, dostępnych jest 3 połączeń autobusowych dziennie. 0 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 3 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Na trasie z Livorno do Genua dostępnych jest 3 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Livorno do Genua?

Średnia długość podróży to 2 hours and 58 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Genua w 2 hours and 35 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 06:08, a ostatni o 08:08.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Livorno do Genua?

Z przewoźnikiem FlixBus and Baltour będziesz mógł dojechać autobusem z Livorno do Genua.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.

Baltour należy do grupy Eurolines i oferuje przejazdy krajowe oraz międzynarodowe długodystansowe.