Znajdź autobus z Novara do Genua

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_bus
z55,51zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 55,51zł
Czas podróży 4 h 41 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 08:50
Ostatni odjazd: 19:30
Odległość 118km

Znajdź połączenie autobusowe z Novara do Genua na virail

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Novara do Genua.

Ile kosztują bilety autobusowe z Novara do Genua?

Bilety autobusowe z Novara do Genua kosztują średnio 17,98 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Novara do Genua za jedyne 12,98 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Novara do Genua?

Autobusy z Novara do Genua wyjeżdżają ze stacji Novara (motorway A4 Eastbound) and Novara (motorway A4 Westbound) i przyjeżdżają na stację Genoa (Fanti D'Italia/Principe Bus Station).

Cena biletu Novara - Genua dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
43 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
24 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Novara do Genua


Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Novara do Genua, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Genua z Novara?

Dostępnych jest 5 połączeń autobusowych na trasie z Novara do Genua. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 5, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dostać się autobusem do Genua z Novara, dostępnych jest 5 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Z tego powodu będziesz musiał przesiąść się w trakcie podróży.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Novara do Genua?

Podróż z Novara do Genua zajmuje około 4 hours and 41 minutes, lub nawet 3 hours and 45 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Novara o 08:08, a ostatni o 19:08.

Przejazd autobusowy z Novara do Genua: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Do partnerów virail należy również FlixBus, oferujący przewozy na trasie z Novara do Genua.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.