Znajdź autobus z Piacenza do Genua

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_bus
z277,96zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 277,96zł
Czas podróży 2 h 12 min
Połączenia dla każdego dnia 8
Pierwszy odjazd: 06:50
Ostatni odjazd: 08:00
Odległość 93km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Piacenza do Genua

Jeśli szukasz biletów z Piacenza do Genua w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Piacenza do Genua?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Piacenza do Genua od 65,00 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Piacenza do Genua wynoszą średnio 80,00 zł.

Jak nazywają się stacje w Piacenza i Genua?

Przy podróży na trasie z Piacenza do Genua, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Piacenza Central Train Station oraz Genoa Marittima and Genoa Train Station.

Autobusy z Piacenza do Genua


Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Piacenza do Genua, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Genua z Piacenza?

Na trasie z Piacenza do Genua, dostępnych jest 8 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 8 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Piacenza do Genua, dostępnych jest 8 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 8, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Piacenza - Genua?

Średnia długość podróży to 2 hours and 12 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Genua w 2 hours and 10 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 06:06, a ostatni o 08:06.

Przejazd autobusowy z Piacenza do Genua: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Wsród wielu partnerów virail jest również GoOpti oferujący przejazdy do Genua.