Autobus Salta - Tucumán ceny od 120,22 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
120,22 zł

Salta do Tucumán przez autobus

Podróż z Salta do Tucumán przez autobus wynosi 227,69 km i zajmuje 4 godz. i 22 min. Dziennie odbywa się 8 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:30, a ostatnim o 23:30. Możliwe jest podróżowanie z Salta do Tucumán przez autobus za jedyne 120,22 zł lub aż 144,71 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 120,22 zł.

Najniższa cena120,22 zł
Czas trwania podróży4 godz. i 22 min
Połączenie dziennie8
Najniższa cena120,22 zł
Wyzsza cena144,71 zł
Pierwszy wyjazd00:30
Ostatni wyjazd23:30
Dystans227,69 km
OdjazdSalta
PrzyjazdTucumán
PrzewoźnicyFlecha Bus, Fono BusWięcej

Autobus Bilety od Salta do Tucumán

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Salta do Tucumán

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Salta do Tucumán w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Salta do Tucumán?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 130,27 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 120,22 zł.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Salta do Tucumán?

Wsród wielu partnerów virail jest również oferujący przejazdy do Tucumán.

O której odjeżdżają autobusy do Tucumán?

Podróż autobusem z Salta do Tucumán trwa 4 godz. i 22 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 23:30. Pierwszy autobus odjeżdża z Salta o 00:30, a ostatni o 23:30. Podróż trwa średnio 4 godz. i 22 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :3 godz. i 45 min.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Tucumán?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Salta do Tucumán to Salta Terminal i Tucuman.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Salta do Tucumán?

Dostępnych jest 8 połączeń autobusowych na trasie z Salta do Tucumán. Większą część tych połączeń, dokładniej 8, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Salta do Tucumán autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Salta do Tucumán, dostępnych jest 8 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 8, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Salta do Tucumán

Tanie bilety autobus od Salta do Tucumán
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Salta do Tucumán.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Salta do Tucumán, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Salta do Tucumán.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Salta do Tucumán

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 42,65 zł do 187,45 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 77% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Salta do Tucumán

Najtańsze bilety autobusowe Salta - Tucumán można znaleźć już za 79,06 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 113,02 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 163,01 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Tucumán

Podróżując autobusem do Tucumán, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Via Tac to argentyńska firma autobusowa oferująca usługi transportowe do różnych miejsc w całym kraju. Ich trasy obejmują duże miasta, mniejsze miasteczka i wioski, łącząc popularne miejsca, takie jak Buenos Aires, Salta, San Miguel de Tucuman, Cordoba, Rosario i La Plata. Via Tac zapewnia międzymiastowe usługi autobusowe, obsługując główne stacje, takie jak Liniers, El Motivo El Talar, Junin, Laboulaye, San Luis, Terminal de Mendoza, Retiro, Escobar Terminal, Vicuna Mackenna i Moron.

Usługi na pokładzie Flecha Bus, Fono Bus and Via Tac od Salta do Tucumán
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Salta do Tucumán przez bus.
Udogodnienia Flecha Bus Fono Bus Via Tac La Veloz del Norte
wifi WiFi check cross check cross
food_and_drink Jedzenie i picie check check check check
air_con Klimatyzacja check check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross cross check cross
luggage Bagaż cross cross check cross
sleeper_couchette Podkład cross cross check cross

Salta do Tucumán Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
15.94kg
Autobus
17.08kg
Lot
45.54kg
Samochód
36.43kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Salta do Tucumán?
Bilet autobus z Salta do Tucumán to 130,27 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 120,22 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Salta do Tucumán?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Salta do Tucumán, to 120,22 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Salta a Tucumán przez autobus?
Salta do Tucumán to 227,69 km.
Jak długo trwa autobus między Salta a Tucumán?
Salta do Tucumán to średnio 4 godz. i 22 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 3 godz. i 45 min.
Jakie firmy działają od Salta do Tucumán?
Salta do Tucumán jest obsługiwany przez operatorów 4. Możesz znaleźć na Virail Flecha Bus, Fono Bus, Via Bariloche, Via Tac and La Veloz del Norte świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Salta na Tucumán?
Salta do Tucumán ma średnio 8 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Salta do Tucumán?
Najwcześniejszy autobus od Salta do Tucumán rozpoczyna się pod adresem 00:30. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Salta do Tucumán?
Najnowszy autobus od Salta do Tucumán odchodzi o 23:30. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Salta do Tucumán?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 120,22 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Salta do Tucumán?
Istnieje średnio 8 z Salta, aby przejść do Tucumán.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Salta a Tucumán przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Salta a Tucumán to 3 godz. i 45 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Salta do Tucumán?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Salta a Tucumán.
Jakie są emisje CO2 dla Salta do Tucumán przez autobus?
Podróż autobus z Salta do Tucumán generuje 17.08kg emisji CO2.