Autobus Zakopane - Chochołów ceny od 3,26 zł

25/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Zakopane do Chochołów przez autobus

Podróż z Zakopane do Chochołów przez autobus wynosi 12,37 km i zajmuje 0 godz. i 35 min. Dziennie odbywa się 1 połączeń, z pierwszym odlotem o 16:45, a ostatnim o 16:45. Możliwe jest podróżowanie z Zakopane do Chochołów przez autobus za jedyne 3,26 zł lub aż 20,91 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 3,26 zł.

Najniższa cena3,26 zł
Czas trwania podróży0 godz. i 35 min
Połączenie dziennie1
Najniższa cena3,26 zł
Wyzsza cena20,91 zł
Pierwszy wyjazd16:45
Ostatni wyjazd16:45
Dystans12,37 km
OdjazdZakopane
PrzyjazdChochołów
PrzewoźnicyFlixBus

Autobusem z Zakopane do Chochołów: łatwiej z virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Zakopane do Chochołów w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Zakopane do Chochołów?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 9,82 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 3,26 zł.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Zakopane do Chochołów?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do Chochołów.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Zakopane - Chochołów?

Podróż autobusem z Zakopane do Chochołów trwa 0 godz. i 35 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Zakopane o FSTD, a ostatni o 16:45. Podróż z Zakopane do Chochołów zajmuje około 0 godz. i 35 min, lub nawet :0 godz. i 35 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Zakopane o 16:45, a ostatni o 16:45.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Zakopane do Chochołów?

Autobusy z Zakopane wyjeżdżają ze stacji Zakopane, Plac PKP, przy ul.Chramcówki i przyjeżdżają na stację Chochołów, DW 958 (Chochołów I).

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Chochołów z Zakopane?

Dostępnych jest 1 połączeń autobusowych na trasie z Zakopane do Chochołów. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy. Na trasie do Chochołów z Zakopane dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Zakopane do Chochołów dostępnych jest 1 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis
Tanie bilety autobus od Zakopane do Chochołów
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Zakopane do Chochołów.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Zakopane do Chochołów, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Zakopane do Chochołów.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Zakopane do Chochołów

Najtańsze bilety autobusowe Zakopane - Chochołów można znaleźć już za 68,91 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 81,61 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 99,50 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Chochołów

Podróżując autobusem do Chochołów, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie FlixBus od Zakopane do Chochołów
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Zakopane do Chochołów przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Zakopane do Chochołów Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
0.87kg
Autobus
0.93kg
Lot
2.47kg
Samochód
1.98kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Zakopane do Chochołów?
Bilet autobus z Zakopane do Chochołów to 9,82 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 3,26 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Zakopane do Chochołów?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Zakopane do Chochołów, to 3,26 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Zakopane a Chochołów przez autobus?
Zakopane do Chochołów to 12,37 km.
Jak długo trwa autobus między Zakopane a Chochołów?
Zakopane do Chochołów to średnio 0 godz. i 35 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 0 godz. i 35 min.
Ile autobus dziennie zmienia się z Zakopane na Chochołów?
Zakopane do Chochołów ma średnio 1 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Zakopane do Chochołów?
Najwcześniejszy autobus od Zakopane do Chochołów rozpoczyna się pod adresem 16:45. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Zakopane do Chochołów?
Najnowszy autobus od Zakopane do Chochołów odchodzi o 16:45. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Zakopane do Chochołów?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 3,26 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Zakopane do Chochołów?
Istnieje średnio 1 z Zakopane, aby przejść do Chochołów.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Zakopane a Chochołów przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Zakopane a Chochołów to 0 godz. i 35 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Zakopane do Chochołów?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Zakopane a Chochołów.
Jakie są emisje CO2 dla Zakopane do Chochołów przez autobus?
Podróż autobus z Zakopane do Chochołów generuje 0.93kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Zakopane

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Zakopane

Trasy międzynarodowe z Zakopane i okolic

Inne miejsca docelowe z Zakopane

Powiązane trasy

Inne popularne trasy