Wyszukaj połączenie kolejowe z Chodzież do Kłomnice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Kłomnice

Szczegóły podróży

Czas podróży 8 h 16 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 06:00
Ostatni odjazd: 20:10
Odległość 285km

Najtańsze bilety na pociąg z Chodzież do Kłomnice na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od ChodzieżX do Kłomnice. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Chodzież do Kłomnice?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Chodzież - Kłomnice.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Chodzież do Kłomnice?

Pociągi z Chodzież do Kłomnice


Podróż między Chodzież oraz Kłomnice jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Chodzież do Kłomnice?

Pociąg z Chodzież odjeżdża ze stacji Chodzież i przyjeżdża na stację Kłomnice.

Ile połączeń z Chodzież do Kłomnice jest każdego dnia?

Dostępnych jest 5 połączeń kolejowych do Kłomnice z Chodzież. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 5 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Chodzież do Kłomnice, każdego dnia dostępnych jest 5 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Kłomnice?

Pierwszy pociąg do Kłomnice odjeżdzą o 06:12, a ostatni o 20:12. Podróż trwa średnio 8 hours and 40 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Kłomnice w ciagu 6 hours and 50 minutes.