Wyszukaj połączenie kolejowe z Chrzanów, Województwo lubelskie do Biały Bór

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Biały Bór

Szczegóły podróży

Czas podróży 15 h 29 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 03:58
Ostatni odjazd: 23:00
Odległość 523km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Chrzanów, Województwo lubelskie do Biały Bór

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Chrzanów, Województwo lubelskie do Biały Bór?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Chrzanów, Województwo lubelskie a Biały Bór oferowane przez Rozklad.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Chrzanów, Województwo lubelskie do Biały Bór?

Pociągi z Chrzanów, Województwo lubelskie do Biały Bór


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

W przypadku dłuższych podróży, takich jak między Chrzanów, Województwo lubelskie a Biały Bór, powinieneś rozważyć lot samolotem do Biały Bór. Jeśli kupisz bilet z wyprzedzeniem, możesz zaoszczędzić z niskokosztowym przewożnikiem nie tylko czas, ale również pieniądze.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Chrzanów, Województwo lubelskie do Biały Bór?

Możesz pojechać pociągiem do Biały Bór z Chrzanów, który przyjeżdża na stację Biały Bór.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Biały Bór z Chrzanów, Województwo lubelskie: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Biały Bór z Chrzanów, Województwo lubelskie pociągiem, dziennie dostępnych jest 5 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jesśli chcesz przejechać do Biały Bór z Chrzanów, Województwo lubelskie, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 5 połączeń kolejowych. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 5 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Ile zajmuje podróż z Chrzanów, Województwo lubelskie do Biały Bór i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 14 hours and 41 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Biały Bór w ciągu 10 hours and 40 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Chrzanów, Województwo lubelskie o 03:12, a ostatni o 23:12.