Wyszukaj połączenie kolejowe z Golina do Tryńcza

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Tryńcza

Szczegóły podróży

Czas podróży 16 h 50 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 06:29
Ostatni odjazd: 18:09
Odległość 387km

Tanie bilety na pociąg z Golina do Tryńcza na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od GolinaX do Tryńcza. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Golina do Tryńcza?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Golina - Tryńcza.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Golina do Tryńcza?

Pociągi z Golina do Tryńcza


Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Jakie stacje obsługują trasę Golina - Tryńcza?

Pociągi do Tryńcza odjeżdzają z Golina ze stacji Golina i przyjeżdźają na stację Tryńcza.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Tryńcza z Golina?

Jeśli chcesz pojechać do Tryńcza z Golina pociągiem, dziennie dostępnych jest 5 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Golina do Tryńcza, każdego dnia dostępnych jest 5 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 5 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

O której odjeżdżają pociągi do Tryńcza i ile trwa podróż?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Tryńcza w 13 hours and 25 minutes, ale średnio zabiera to 17 hours and 10 minutes.