Wyszukaj połączenie kolejowe z Puck do Koluszki

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Koluszki

Szczegóły podróży

Czas podróży 8 h 32 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 04:43
Ostatni odjazd: 20:09
Odległość 344km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Puck do Koluszki na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Puck do Koluszki w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Pociągi z Puck do Koluszki: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Puck - Koluszki.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Puck do Koluszki?

Pociągi z Puck do Koluszki


Na krótkich dystansach, takich jak między Puck oraz Koluszki, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Puck do Koluszki?

Pociąg z Puck odjeżdża ze stacji Puck i przyjeżdża na stację Koluszki.

Ile połączeń z Puck do Koluszki jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 5 połączeń kolejowych do Koluszki z Puck. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 5 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Koluszki na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jesśli chcesz przejechać do Koluszki z Puck, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 5 połączeń kolejowych. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Koluszki?

Średnia długość podróży to 8 hours and 10 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Koluszki w ciągu 5 hours and 37 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Puck o 04:12, a ostatni o 20:12.