Wyszukaj połączenie kolejowe z Rudnik nad Sanem do Szczebrzeszyn

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Szczebrzeszyn

Szczegóły podróży

Czas podróży 10 h 40 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd: 07:00
Ostatni odjazd: 20:20
Odległość 59km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Rudnik nad Sanem do Szczebrzeszyn

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Rudnik nad Sanem do Szczebrzeszyn w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Rudnik nad Sanem do Szczebrzeszyn?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Rudnik nad Sanem a Szczebrzeszyn oferowane przez Rozklad.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Rudnik nad Sanem do Szczebrzeszyn?

Pociągi z Rudnik nad Sanem do Szczebrzeszyn


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Na krótkich dystansach, takich jak między Rudnik nad Sanem oraz Szczebrzeszyn, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Jakie stacje obsługują trasę Rudnik nad Sanem - Szczebrzeszyn?

Pociągi do Szczebrzeszyn odjeżdzają z Rudnik N. Sanem i przyjeżdżają na stację Szczebrzeszyn.

Ile połączeń z Rudnik nad Sanem do Szczebrzeszyn jest każdego dnia?

Dostępnych jest 4 połączeń kolejowych do Szczebrzeszyn z Rudnik nad Sanem. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 4 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Szczebrzeszyn na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jesśli chcesz przejechać do Szczebrzeszyn z Rudnik nad Sanem, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń kolejowych. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Ile zajmuje podróż z Rudnik nad Sanem do Szczebrzeszyn i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 10 hours and 44 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Szczebrzeszyn w ciągu 8 hours and 14 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Rudnik nad Sanem o 07:10, a ostatni o 20:10.