Wyszukaj połączenie kolejowe z Sława do Wronki

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Wronki

Szczegóły podróży

Czas podróży 2 h 4 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd: 05:09
Ostatni odjazd: 21:13
Odległość 95km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Sława do Wronki

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Sława do Wronki?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Sława - Wronki.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Sława do Wronki?

Pociągi z Sława do Wronki


Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Sława do Wronki?

Pociąg z Sława odjeżdża ze stacji Sława Wlkp. i przyjeżdża na stację Wronki.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Wronki z Sława?

Jeśli chcesz pojechać do Wronki z Sława pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jesśli chcesz przejechać do Wronki z Sława, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń kolejowych. Zauważ, że wszystkie 4 połączenia wymagają przesiadki. Będziesz więc musiał zmienić pociąg.

Ile zajmuje podróż z Sława do Wronki i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 2 hours and 4 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Wronki w ciągu 1 hour and 51 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Sława o 05:12, a ostatni o 21:12.