Wyszukaj połączenie kolejowe z Trzebiatów do Miechów

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Miechów

Szczegóły podróży

Czas podróży 11 h 18 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd: 05:01
Ostatni odjazd: 18:28
Odległość 524km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Trzebiatów do Miechów na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Trzebiatów do Miechów?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Trzebiatów - Miechów.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Trzebiatów do Miechów?

Pociągi z Trzebiatów do Miechów


Zwłaszcza gdy podróżujesz samotnie, tak długie dystanse bywają bardzo nudne. Samolot jest w tym przypadku idealną alternatywą: jeśli możesz zarezerwować bilet z wyprzedzeniem, linie niskokosztowe oferują bilety do Miechów w cenie niższej niż przewoźnicy kolejowi.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Trzebiatów do Miechów?

Pociągi do Miechów odjeżdzają z Trzebiatów ze stacji Trzebiatów i przyjeżdźają na stację Miechów.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Miechów z Trzebiatów: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Miechów z Trzebiatów pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Trzebiatów do Miechów, każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 4 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Ile zajmuje podróż z Trzebiatów do Miechów i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 11 hours and 17 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Miechów w ciągu 9 hours and 20 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Trzebiatów o 05:11, a ostatni o 18:11.