Wyszukaj połączenie kolejowe z Wolbrom do Babimost

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Babimost

Szczegóły podróży

Czas podróży 10 h 16 min
Połączenia dla każdego dnia 7
Pierwszy odjazd: 04:15
Ostatni odjazd: 21:17
Odległość 338km

Najtańsze bilety na pociąg z Wolbrom do Babimost na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Wolbrom do Babimost?

Aby dostać się do Babimost pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Wolbrom do Babimost?

Pociągi z Wolbrom do Babimost


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Jakie stacje obsługują trasę Wolbrom - Babimost?

Pociąg z Wolbrom odjeżdża ze stacji Wolbrom i przyjeżdża na stację Babimost.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Babimost z Wolbrom: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Babimost z Wolbrom pociągiem, dziennie dostępnych jest 7 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jesśli chcesz przejechać do Babimost z Wolbrom, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 7 połączeń kolejowych. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Ile zajmuje podróż z Wolbrom do Babimost i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Babimost odjeżdzą o 04:12, a ostatni o 21:12. Podróż trwa średnio 10 hours and 15 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Babimost w ciagu 8 hours and 1 minute.