Autobus Brema - Berlin ceny od 94,33 zł

14/06/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj 135,49 zł
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Brema do Berlin przez autobus

Podróż z Brema do Berlin przez autobus wynosi 315,74 km i zajmuje 5 godz. i 44 min. Dziennie odbywa się 45 połączeń, z pierwszym odlotem o 01:10, a ostatnim o 22:35. Możliwe jest podróżowanie z Brema do Berlin przez autobus za jedyne 94,33 zł lub aż 252,77 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 94,33 zł.

Najniższa cena94,33 zł
Czas trwania podróży5 godz. i 44 min
Połączenie dziennie45
Najniższa cena94,33 zł
Wyzsza cena252,77 zł
Pierwszy wyjazd01:10
Ostatni wyjazd22:35
Dystans315,74 km
OdjazdBrema
PrzyjazdBerlin
PrzewoźnicyFlixTrain, FlixBus

Autobus Bilety od Bremen do Berlin

Data odjazdu
piątek, 14 cze 2024

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Brema do Berlin

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Brema do Berlin. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Brema do Berlin?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Brema do Berlin od 94,33 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Brema do Berlin wynoszą średnio 143,64 zł.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Brema do Berlin?

Wsród wielu partnerów virail jest również oferujący przejazdy do Berlin.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Brema do Berlin?

Podróż autobusem z Brema do Berlin trwa 5 godz. i 44 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Brema o FSTD, a ostatni o 22:35. Podróż z Brema do Berlin zajmuje około 5 godz. i 44 min, lub nawet :4 godz. i 55 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Brema o 01:10, a ostatni o 22:35.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Brema do Berlin?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Brema do Berlin to Bremen,Herdentor, Bremen,Bremen Burg i Berlin Friedrichstraße,Berlin Hbf (tief),Berlin Tegel Airport, TXL,Berlin, Ostbahnhof,Berlin - Spandau,Berlin, ZOB,Berlin Potsdamer Platz (S),Berlin Ostkreuz station,Berlin, Alexanderplatz,Berlin Zoologischer Garten (S).

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Berlin z Brema?

Na trasie z Brema do Berlin dostępnych jest 45 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 28 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 17 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli chcesz dojechać z Brema do Berlin autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Brema do Berlin, dostępnych jest 45 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 28, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Bremen do Berlin

Tanie bilety autobus od Brema do Berlin
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Brema do Berlin.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Brema do Berlin, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Brema do Berlin.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Bremen do Berlin

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Berlin

Podróżując autobusem do Berlin, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Flixtrain to europejska tania kolej pasażerska, która oferuje niedrogie i wygodne podróże pociągiem do różnych miejsc w całych Niemczech. Jest własnością i jest zarządzana przez FlixMobility, spółkę macierzystą FlixBus, która jest popularną usługą transportu autobusowego w Europie. Flixtrain obsługuje kilka tras, między innymi z Berlina do Stuttgartu, Berlina do Kolonii i Hamburga do Kolonii.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Brema do Berlin

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez FlixTrain podczas podróży od Brema do Berlin.

Standard

Bilet standardowy na FlixTrain to bilet normalny/bilet drugiej klasy. Bilet standardowy Flixtrain zapewnia wygodne miejsce, gwarantowane Wi-Fi, dostęp do gniazdek elektrycznych oraz jeden bagaż podręczny i jeden rejestrowany z ograniczeniami dotyczącymi rozmiaru.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
bicycle Rower

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Połącz się bez wysiłku z FlixTrain i ciesz się darmową siecią Wi-Fi, niezależnie od tego, czy nadrabiasz zaległości w pracy, rozmawiasz czy po prostu przeglądasz strony.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Trzymaj urządzenia naładowane i gotowe. Fotele FlixTrain są wyposażone w gniazdka elektryczne i gniazda USB.
luggage Bagaż open icon close icon
Dla Twojego bezpieczeństwa i wygody wszystkich osób na pokładzie FlixBus umożliwia zabranie jednej torby podręcznej, która powinna zmieścić się pod siedzeniem lub w schowku nad głową. Możesz także mieć jedną sztukę bagażu rejestrowanego, ale upewnij się, że możesz ją załadować i rozładować samodzielnie oraz przechowywać ją nad głową lub pod siedzeniem. Upewnij się, że Twój bagaż nie jest nieporęczny i nie stwarza zagrożenia dla innych. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy będziesz pilnował swoich rzeczy podczas podróży.
accessibility Dostępność open icon close icon
FlixTrain stawia na komfort dla wszystkich. Pasażerowie mający problemy z poruszaniem się mogą zarezerwować wyznaczone miejsca i skorzystać z bezpłatnego transportu w postaci składanych wózków inwalidzkich i urządzeń ułatwiających poruszanie się. Skontaktuj się z FlixTrain, aby uzyskać niezbędną pomoc.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Chociaż FlixTrain nie oferuje cateringu na pokładzie, możesz zabrać ze sobą własne przekąski i napoje.
bicycle Rower open icon close icon
Dzięki FlixTrain możesz spakować dodatkową sztukę bagażu, ale warto zarezerwować wcześniej, ponieważ miejsce w pociągu jest ograniczone. Masz sprzęt sportowy lub duży instrument muzyczny? Oni też są mile widziani, choć może obowiązywać dodatkowa opłata. Jeśli jeździsz rowerem, możesz zaparkować rower w określonych miejscach za jedyne 9 euro, ale upewnij się, że ma standardowy rozmiar i nie zawiera dodatkowych elementów. Pamiętaj, aby zarezerwować miejsce dla swojego roweru wcześniej, gdyż miejsce szybko się zapełnia
Usługi na pokładzie FlixTrain and FlixBus od Brema do Berlin
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Brema do Berlin przez bus.
Udogodnienia FlixTrain FlixBus
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check cross
food_and_drink Jedzenie i picie check check
air_con Klimatyzacja check check
bicycle Rower check cross
sleeper_couchette Podkład check cross

Brema do Berlin Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
22.1kg
Autobus
23.68kg
Lot
63.15kg
Samochód
50.52kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Brema do Berlin?
Bilet autobus z Brema do Berlin to 143,64 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 94,33 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Brema do Berlin?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Brema do Berlin, to 94,33 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Brema a Berlin przez autobus?
Brema do Berlin to 315,74 km.
Jak długo trwa autobus między Brema a Berlin?
Brema do Berlin to średnio 5 godz. i 44 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 4 godz. i 55 min.
Jakie firmy działają od Brema do Berlin?
Brema do Berlin jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail FlixTrain and FlixBus świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Brema na Berlin?
Brema do Berlin ma średnio 45 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Brema do Berlin?
Najwcześniejszy autobus od Brema do Berlin rozpoczyna się pod adresem 01:10. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Brema do Berlin?
Najnowszy autobus od Brema do Berlin odchodzi o 22:35. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Brema do Berlin?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 94,33 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Brema do Berlin?
Istnieje średnio 28 z Brema, aby przejść do Berlin.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Brema a Berlin przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Brema a Berlin to 4 godz. i 55 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Brema do Berlin?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Brema a Berlin.
Jakie są emisje CO2 dla Brema do Berlin przez autobus?
Podróż autobus z Brema do Berlin generuje 23.68kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Brema

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Brema

Trasy międzynarodowe z Brema i okolic

Inne miejsca docelowe z Brema

Główne połączenia kolejowe do Berlin

Powiązane trasy

Inne popularne trasy