Autobus Dortmund - Berlin ceny od 43,02 zł

14/06/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Dortmund do Berlin przez autobus

Podróż z Dortmund do Berlin przez autobus wynosi 422,31 km i zajmuje 7 godz. i 8 min. Dziennie odbywa się 20 połączeń, z pierwszym odlotem o 01:45, a ostatnim o 23:50. Możliwe jest podróżowanie z Dortmund do Berlin przez autobus za jedyne 43,02 zł lub aż 311,86 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 43,02 zł.

Najniższa cena43,02 zł
Czas trwania podróży7 godz. i 8 min
Połączenie dziennie20
Najniższa cena43,02 zł
Wyzsza cena311,86 zł
Pierwszy wyjazd01:45
Ostatni wyjazd23:50
Dystans422,31 km
OdjazdDortmund
PrzyjazdBerlin
PrzewoźnicyFlixBus, FlixTrain

Autobus Bilety od Dortmund do Berlin

Data odjazdu
piątek, 14 cze 2024

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Dortmund do Berlin

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Dortmund do Berlin. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Dortmund do Berlin?

Bilety autobusowe z Dortmund do Berlin kosztują średnio 184,66 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Dortmund do Berlin za jedyne 43,02 zł.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Dortmund - Berlin?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do Berlin.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Dortmund do Berlin?

Podróż autobusem z Dortmund do Berlin trwa 7 godz. i 8 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 23:50. Średnia długość podróży to 7 godz. i 8 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Berlin w :3 godz. i 54 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 01:45, a ostatni o 23:50.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Dortmund do Berlin?

Autobusy na trasie Dortmund - Berlin wyjeżdżają ze stacji Ederstraße, Dortmund,Ostentor, Dortmund,Hostedde, Dortmund i przyjeżdżają na stację Berlin Tegel Airport, TXL,Berlin - Spandau,Berlin, ZOB,Berlin Zoologischer Garten (S),Berlin Potsdamer Platz (S),Berlin, Ostbahnhof,Berlin Ostkreuz station,Berlin, Alexanderplatz,Berlin Friedrichstraße,Berlin Hbf (tief).

Podróż autobusem do Dortmund z Berlin: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 20 połączeń autobusowych na trasie z Dortmund do Berlin. Większą część tych połączeń, dokładniej 18, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 2, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy. Na trasie do Berlin z Dortmund dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Dortmund do Berlin dostępnych jest 20 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Dortmund do Berlin

Tanie bilety autobus od Dortmund do Berlin
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Dortmund do Berlin.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Dortmund do Berlin, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Dortmund do Berlin.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Dortmund do Berlin

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 83,90 zł do 162,91 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 48% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Dortmund do Berlin

Najtańsze bilety autobusowe Dortmund - Berlin można znaleźć już za 113,98 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 127,73 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 148,15 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Berlin

Podróżując autobusem do Berlin, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus and FlixTrain od Dortmund do Berlin
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Dortmund do Berlin przez bus.
Udogodnienia FlixBus FlixTrain
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check
luggage Bagaż check check
food_and_drink Jedzenie i picie check check
air_con Klimatyzacja check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
accessibility Dostępność cross check
bicycle Rower cross check
sleeper_couchette Podkład cross check

Dortmund do Berlin Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
29.56kg
Autobus
31.67kg
Lot
84.46kg
Samochód
67.57kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Dortmund do Berlin?
Bilet autobus z Dortmund do Berlin to 184,66 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 43,02 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Dortmund do Berlin?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Dortmund do Berlin, to 43,02 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Dortmund a Berlin przez autobus?
Dortmund do Berlin to 422,31 km.
Jak długo trwa autobus między Dortmund a Berlin?
Dortmund do Berlin to średnio 7 godz. i 8 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 3 godz. i 54 min.
Jakie firmy działają od Dortmund do Berlin?
Dortmund do Berlin jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail FlixBus and FlixTrain świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Dortmund na Berlin?
Dortmund do Berlin ma średnio 20 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Dortmund do Berlin?
Najwcześniejszy autobus od Dortmund do Berlin rozpoczyna się pod adresem 01:45. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Dortmund do Berlin?
Najnowszy autobus od Dortmund do Berlin odchodzi o 23:50. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Dortmund do Berlin?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 43,02 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Dortmund do Berlin?
Istnieje średnio 18 z Dortmund, aby przejść do Berlin.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Dortmund a Berlin przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Dortmund a Berlin to 3 godz. i 54 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Dortmund do Berlin?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Dortmund a Berlin.
Jakie są emisje CO2 dla Dortmund do Berlin przez autobus?
Podróż autobus z Dortmund do Berlin generuje 31.67kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Dortmund

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Dortmund

Trasy międzynarodowe z Dortmund i okolic

Inne miejsca docelowe z Dortmund

Główne połączenia kolejowe do Berlin

Powiązane trasy

Inne popularne trasy