Autobus Magdeburg - Berlin ceny od 41,81 zł

14/06/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj 88,37 zł
Jutro 60,43 zł
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Magdeburg do Berlin przez autobus

Podróż z Magdeburg do Berlin przez autobus wynosi 128,98 km i zajmuje 2 godz. i 30 min. Dziennie odbywa się 24 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:45, a ostatnim o 22:45. Możliwe jest podróżowanie z Magdeburg do Berlin przez autobus za jedyne 41,81 zł lub aż 212,64 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 41,81 zł.

Najniższa cena41,81 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 30 min
Połączenie dziennie24
Najniższa cena41,81 zł
Wyzsza cena212,64 zł
Pierwszy wyjazd05:45
Ostatni wyjazd22:45
Dystans128,98 km
OdjazdMagdeburg
PrzyjazdBerlin
PrzewoźnicyEuropean Sleeper, FlixBus

Autobus Bilety od Magdeburg do Berlin

Data odjazdu
piątek, 14 cze 2024

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Magdeburg do Berlin

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Magdeburg do Berlin z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Magdeburg do Berlin?

Bilety autobusowe z Magdeburg do Berlin kosztują średnio 94,61 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Magdeburg do Berlin za jedyne 41,81 zł.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Magdeburg do Berlin?

Wsród wielu partnerów virail jest również oferujący przejazdy do Berlin.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Magdeburg do Berlin?

Podróż autobusem z Magdeburg do Berlin trwa 2 godz. i 30 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Magdeburg o FSTD, a ostatni o 22:45. Podróż z Magdeburg do Berlin zajmuje około 2 godz. i 30 min, lub nawet :1 godz. i 35 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Magdeburg o 05:45, a ostatni o 22:45.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy na trasie Magdeburg - Berlin wyjeżdżają ze stacji Magdeburg Herrenk,Magdeburg,SKL, Magdeburg i przyjeżdżają na stację Berlin Tegel Airport, TXL,Berlin - Spandau,Berlin, ZOB,Berlin Zoologischer Garten (S),Berlin Potsdamer Platz (S),Berlin, Ostbahnhof,Berlin Ostkreuz station,Berlin, Alexanderplatz,Berlin Friedrichstraße,Berlin Hbf (tief).

Podróż autobusem do Magdeburg z Berlin: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 24 połączeń autobusowych na trasie z Magdeburg do Berlin. Większą część tych połączeń, dokładniej 23, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 1, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Berlin w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Magdeburg do Berlin autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Magdeburg do Berlin, dostępnych jest 24 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 23, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Magdeburg do Berlin

Tanie bilety autobus od Magdeburg do Berlin
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Magdeburg do Berlin.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Magdeburg do Berlin, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Magdeburg do Berlin.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Magdeburg do Berlin

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 4,66 zł do 74,59 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 94% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Magdeburg do Berlin

Najtańsze bilety autobusowe Magdeburg - Berlin można znaleźć już za 50,52 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 57,25 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 75,61 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Berlin

Podróżując autobusem do Berlin, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus and FlixTrain od Magdeburg do Berlin
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Magdeburg do Berlin przez bus.
Udogodnienia FlixBus FlixTrain
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check
luggage Bagaż check check
food_and_drink Jedzenie i picie check check
air_con Klimatyzacja check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
accessibility Dostępność cross check
bicycle Rower cross check
sleeper_couchette Podkład cross check

Magdeburg do Berlin Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
9.03kg
Autobus
9.67kg
Lot
25.8kg
Samochód
20.64kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Magdeburg do Berlin?
Bilet autobus z Magdeburg do Berlin to 94,61 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 41,81 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Magdeburg do Berlin?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Magdeburg do Berlin, to 41,81 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Magdeburg a Berlin przez autobus?
Magdeburg do Berlin to 128,98 km.
Jak długo trwa autobus między Magdeburg a Berlin?
Magdeburg do Berlin to średnio 2 godz. i 30 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 godz. i 35 min.
Jakie firmy działają od Magdeburg do Berlin?
Magdeburg do Berlin jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail European Sleeper, FlixBus and FlixTrain świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Magdeburg na Berlin?
Magdeburg do Berlin ma średnio 24 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Magdeburg do Berlin?
Najwcześniejszy autobus od Magdeburg do Berlin rozpoczyna się pod adresem 05:45. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Magdeburg do Berlin?
Najnowszy autobus od Magdeburg do Berlin odchodzi o 22:45. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Magdeburg do Berlin?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 41,81 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Magdeburg do Berlin?
Istnieje średnio 23 z Magdeburg, aby przejść do Berlin.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Magdeburg a Berlin przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Magdeburg a Berlin to 1 godz. i 35 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Magdeburg do Berlin?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Magdeburg a Berlin.
Jakie są emisje CO2 dla Magdeburg do Berlin przez autobus?
Podróż autobus z Magdeburg do Berlin generuje 9.67kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Magdeburg

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Magdeburg

Trasy międzynarodowe z Magdeburg i okolic

Inne miejsca docelowe z Magdeburg

Główne połączenia kolejowe do Berlin

Powiązane trasy

Inne popularne trasy