Autobus Monachium - Stuttgart ceny od 41,86 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
41,86 zł

Monachium do Stuttgart przez autobus

Podróż z Monachium do Stuttgart przez autobus wynosi 191,05 km i zajmuje 2 godz. i 39 min. Dziennie odbywa się 9 połączeń, z pierwszym odlotem o 08:45, a ostatnim o 23:30. Możliwe jest podróżowanie z Monachium do Stuttgart przez autobus za jedyne 41,86 zł lub aż 103,22 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 41,86 zł.

Najniższa cena41,86 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 39 min
Połączenie dziennie9
Najniższa cena41,86 zł
Wyzsza cena103,22 zł
Pierwszy wyjazd08:45
Ostatni wyjazd23:30
Dystans191,05 km
OdjazdMonachium
PrzyjazdStuttgart
PrzewoźnicyBlaBlaCar Bus, Darojkovic Promet

Autobus Bilety od Munich do Stuttgart

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Monachium do Stuttgart

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Monachium do Stuttgart w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztują bilety autobusowe z Monachium do Stuttgart?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Monachium do Stuttgart od 41,86 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Monachium do Stuttgart wynoszą średnio 53,08 zł.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Monachium do Stuttgart?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do Stuttgart.

O której odjeżdżają autobusy do Stuttgart?

Podróż autobusem z Monachium do Stuttgart trwa 2 godz. i 39 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 23:30. Pierwszy autobus odjeżdża z Monachium o 08:45, a ostatni o 23:30. Podróż trwa średnio 2 godz. i 39 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :2 godz. i 20 min.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Stuttgart?

Autobusy z Monachium do Stuttgart wyjeżdżają ze stacji Hauptbahnhof Seidlstraße, München,Blumenstraße, München,Hopfenstraße, München i przyjeżdżają na stację Vaihingen Rathaus, Stuttgart,Zuffenhausen, Stuttgart,Bad Cannstatt, Stuttgart,Postdörfle, Stuttgart,Obertürkheim, Stuttgart,Echterdingen,Kornwestheim.

Podróż autobusem do Monachium z Stuttgart: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 9 połączeń autobusowych na trasie z Monachium do Stuttgart. Większą część tych połączeń, dokładniej 9, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Monachium do Stuttgart autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Monachium do Stuttgart dostępnych jest 9 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Munich do Stuttgart

Tanie bilety autobus od Monachium do Stuttgart
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Monachium do Stuttgart.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Monachium do Stuttgart, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Monachium do Stuttgart.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Munich do Stuttgart

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 41,86 zł do 57,13 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 27% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Monachium do Stuttgart

Najtańsze bilety autobusowe Monachium - Stuttgart można znaleźć już za 39,90 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 49,80 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 62,06 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Stuttgart

Podróżując autobusem do Stuttgart, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

BlaBlaCar Bus to dalekobieżna usługa autobusowa dostępna w wielu krajach, w tym we Francji, Niemczech i krajach Beneluksu. Jest spółką zależną BlaBlaCar, platformy carpoolingowej. Lotnisko Gaulle 3, pociąg Annecy, lotnisko w Stuttgarcie i dworzec autobusowy Victoria.

Usługi na pokładzie BlaBlaCar Bus and Darojkovic Promet od Monachium do Stuttgart
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Monachium do Stuttgart przez bus.
Udogodnienia BlaBlaCar Bus Darojkovic Promet
wifi WiFi check cross
power_sockets Gniazdka elektryczne check check
luggage Bagaż check cross
air_con Klimatyzacja check check

Monachium do Stuttgart Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
13.37kg
Autobus
14.33kg
Lot
38.21kg
Samochód
30.57kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Monachium do Stuttgart?
Bilet autobus z Monachium do Stuttgart to 53,08 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 41,86 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Monachium do Stuttgart?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Monachium do Stuttgart, to 41,86 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Monachium a Stuttgart przez autobus?
Monachium do Stuttgart to 191,05 km.
Jak długo trwa autobus między Monachium a Stuttgart?
Monachium do Stuttgart to średnio 2 godz. i 39 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 20 min.
Jakie firmy działają od Monachium do Stuttgart?
Monachium do Stuttgart jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail BlaBlaCar Bus and Darojkovic Promet świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Monachium na Stuttgart?
Monachium do Stuttgart ma średnio 9 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Monachium do Stuttgart?
Najwcześniejszy autobus od Monachium do Stuttgart rozpoczyna się pod adresem 08:45. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Monachium do Stuttgart?
Najnowszy autobus od Monachium do Stuttgart odchodzi o 23:30. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Monachium do Stuttgart?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 41,86 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Monachium do Stuttgart?
Istnieje średnio 9 z Monachium, aby przejść do Stuttgart.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Monachium a Stuttgart przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Monachium a Stuttgart to 2 godz. i 20 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Monachium do Stuttgart?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Monachium a Stuttgart.
Jakie są emisje CO2 dla Monachium do Stuttgart przez autobus?
Podróż autobus z Monachium do Stuttgart generuje 14.33kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Monachium

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Monachium

Trasy międzynarodowe z Monachium i okolic

Inne miejsca docelowe z Monachium

Główne połączenia kolejowe do Stuttgart

Powiązane trasy

Inne popularne trasy