Znajdź autobus z Opole do Piotrków Trybunalski

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_bus
z40,63zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 40,63zł
Czas podróży 7 h 9 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd: 10:00
Ostatni odjazd: 11:15
Odległość 149km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Opole do Piotrków Trybunalski

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Opole do Piotrków Trybunalski w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztują bilety autobusowe z Opole do Piotrków Trybunalski?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates; by doing so, you will find cheap bus tickets from Opole to Piotrków Trybunalski from 9,50 zł, while the average price is 12,70 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Opole do Piotrków Trybunalski?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Opole do Piotrków Trybunalski to Opole and Opole Pl. Kopernika i Piotrków Trybunalski.

Autobusy z Opole do Piotrków Trybunalski


Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Opole do Piotrków Trybunalski?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Opole do Piotrków Trybunalski. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 2, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Piotrków Trybunalski w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 2 połączeń autobusowych między Opole a Piotrków Trybunalski. Zauważ, że 2 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. Będziesz musiał wybrać inne połączenie.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Opole - Piotrków Trybunalski?

Pierwszy autobus odjeżdża z Opole o 10:12, a ostatni o 11:12. Podróż trwa średnio 7 hours and 46 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 7 hours and 9 minutes.

Przejazd autobusowy z Opole do Piotrków Trybunalski: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Do partnerów virail należy również FlixBus, oferujący przewozy na trasie z Opole do Piotrków Trybunalski.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.