Autobus Zagrzeb - Rijeka ceny od 23,23 zł

19/05/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

32,50 zł
27,89 zł
25,56 zł

Zagrzeb do Rijeka przez autobus

Podróż z Zagrzeb do Rijeka przez autobus wynosi 133,02 km i zajmuje 2 godz. i 32 min. Dziennie odbywa się 87 połączeń, z pierwszym odlotem o 02:00, a ostatnim o 23:00. Możliwe jest podróżowanie z Zagrzeb do Rijeka przez autobus za jedyne 23,23 zł lub aż 1191,15 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 23,23 zł.

Najniższa cena23,23 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 32 min
Połączenie dziennie87
Najniższa cena23,23 zł
Wyzsza cena1191,15 zł
Pierwszy wyjazd02:00
Ostatni wyjazd23:00
Dystans133,02 km
OdjazdZagrzeb
PrzyjazdRijeka
PrzewoźnicyArriva, Brioni PulaWięcej

Autobus Bilety od Zagreb do Rijeka

Data odjazdu
niedziela, 19 maj 2024

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Zagrzeb do Rijeka

Jeśli szukasz biletów z Zagrzeb do Rijeka w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Zagrzeb do Rijeka?

Bilety autobusowe z Zagrzeb do Rijeka kosztują średnio 574,22 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Zagrzeb do Rijeka za jedyne 23,23 zł.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Zagrzeb - Rijeka?

Z przewoźnikiem będziesz mógł dojechać autobusem z Zagrzeb do Rijeka.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Zagrzeb - Rijeka?

Podróż autobusem z Zagrzeb do Rijeka trwa 2 godz. i 32 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 23:00. Podróż z Zagrzeb do Rijeka zajmuje około 2 godz. i 32 min, lub nawet :2 godz. i 0 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Zagrzeb o 02:00, a ostatni o 23:00.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Zagrzeb do Rijeka?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Zagrzeb do Rijeka to ZAGREB,Zagreb Glavni kolodvor,Gajnice,Zagreb Zapadni kolodvor,Remetinac i Rijeka..

Podróż autobusem do Zagrzeb z Rijeka: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 87 połączeń autobusowych na trasie z Zagrzeb do Rijeka. Większą część tych połączeń, dokładniej 87, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Zagrzeb do Rijeka autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Zagrzeb do Rijeka, dostępnych jest 87 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 87, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Zagreb do Rijeka

Tanie bilety autobus od Zagrzeb do Rijeka
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Zagrzeb do Rijeka.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Zagrzeb do Rijeka, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Zagrzeb do Rijeka.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Zagreb do Rijeka

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 27,89 zł do 56,99 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 51% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Zagrzeb do Rijeka

Najtańsze bilety autobusowe Zagrzeb - Rijeka można znaleźć już za 33,01 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 38,51 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 49,12 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Rijeka

Podróżując autobusem do Rijeka, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Arriva to międzynarodowa firma transportu publicznego, która obsługuje autobusy, pociągi, tramwaje i autobusy wodne w całej Europie. Arriva to firma transportowa działająca w Wielkiej Brytanii i Europie kontynentalnej. Firma została założona w 1938 roku w Sunderland w Anglii i od tego czasu stała się jednym z największych operatorów transportowych w Europie. Deutsche Bahn, niemiecka państwowa spółka kolejowa, jest właścicielem Arriva. W Wielkiej Brytanii świadczą usługi autobusowe i kolejowe, w tym kultowe czerwone autobusy piętrowe w Londynie. Ugruntowali również silną pozycję rynkową w takich krajach jak Dania, Szwecja, Czechy i Holandia.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie Arriva, Brioni Pula and Nomago od Zagrzeb do Rijeka
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Zagrzeb do Rijeka przez bus.
Udogodnienia Arriva Brioni Pula Nomago FlixBus
quiet_zone Strefa Ciszy check cross cross cross
wifi WiFi check check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check check check
luggage Bagaż check cross cross check
accessibility Dostępność check cross cross cross
food_and_drink Jedzenie i picie check cross check check
air_con Klimatyzacja check check check check
bicycle Rower check cross check cross
sleeper_couchette Podkład check cross cross cross

Zagrzeb do Rijeka Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
9.31kg
Autobus
9.98kg
Lot
26.6kg
Samochód
21.28kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Zagrzeb do Rijeka?
Bilet autobus z Zagrzeb do Rijeka to 574,22 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 23,23 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Zagrzeb do Rijeka?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Zagrzeb do Rijeka, to 23,23 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Zagrzeb a Rijeka przez autobus?
Zagrzeb do Rijeka to 133,02 km.
Jak długo trwa autobus między Zagrzeb a Rijeka?
Zagrzeb do Rijeka to średnio 2 godz. i 32 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 0 min.
Jakie firmy działają od Zagrzeb do Rijeka?
Zagrzeb do Rijeka jest obsługiwany przez operatorów 4. Możesz znaleźć na Virail Arriva, Brioni Pula, Nomago, FlixBus and GoOpti świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Zagrzeb na Rijeka?
Zagrzeb do Rijeka ma średnio 87 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Zagrzeb do Rijeka?
Najwcześniejszy autobus od Zagrzeb do Rijeka rozpoczyna się pod adresem 02:00. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Zagrzeb do Rijeka?
Najnowszy autobus od Zagrzeb do Rijeka odchodzi o 23:00. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Zagrzeb do Rijeka?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 23,23 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Zagrzeb do Rijeka?
Istnieje średnio 87 z Zagrzeb, aby przejść do Rijeka.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Zagrzeb a Rijeka przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Zagrzeb a Rijeka to 2 godz. i 0 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Zagrzeb do Rijeka?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Zagrzeb a Rijeka.
Jakie są emisje CO2 dla Zagrzeb do Rijeka przez autobus?
Podróż autobus z Zagrzeb do Rijeka generuje 9.98kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Zagrzeb

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Zagrzeb

Trasy międzynarodowe z Zagrzeb i okolic

Inne miejsca docelowe z Zagrzeb

Główne połączenia kolejowe do Rijeka

Powiązane trasy

Inne popularne trasy