Znajdź autobus z Katowice do Wrocław

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Wrocław
z15 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 15 zł
Czas podróży 2 h 35 min
Połączenia dla każdego dnia 42
Pierwszy odjazd: 00:40
Ostatni odjazd: 22:25
Odległość 169km

Znajdź połączenie autobusowe z Katowice do Wrocław na virail

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Katowice do Wrocław.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Katowice do Wrocław?

Bilety autobusowe z Katowice do Wrocław kosztują średnio 48,55 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Katowice do Wrocław za jedyne 3,49 zł.

Jak nazywają się stacje w Katowice i Wrocław?

Autobusy z Katowice wyjeżdżają ze stacji Katowice Bus Station, Katowice Bus Station, Ul. Piotra Skargi and Katowice Lotnisko, Pyrzowice, Wolności i przyjeżdżają na stację Wrocław DA and Wroclaw Dworzec Autobusowy, Ul. Sucha 1.

Cena biletu Katowice - Wrocław dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej 21 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej 17 zł Więcej Więcej 15 zł17 zł Więcej

Autobusy z Katowice do Wrocław


Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Katowice do Wrocław, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Katowice do Wrocław, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Katowice do Wrocław?

Na trasie z Katowice do Wrocław, dostępnych jest 14 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 14 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym, sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie brak przesiadek, rozważ kupno biletu bezpośredniego.

Na trasie z Katowice do Wrocław dostępnych jest 14 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

O której odjeżdżają autobusy do Wrocław?

Pierwszy autobus odjeżdża z Katowice o 02:01, a ostatni o 17:01. Podróż trwa średnio 3 hours and 39 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 2 hours and 20 minutes.

Przejazd autobusowy z Katowice do Wrocław: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

You can travel by bus from Katowice to Wrocław with FlixBus and Neobus.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.