Pociąg Rzym - Massa ceny od 67,51 zł

Rozpocząć z
67,51 zł

Rzym do Massa przez pociąg

Podróż z Rzym do Massa przez pociąg wynosi 305,51 km i zajmuje 4 godz. i 39 min. Dziennie odbywa się 242 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:14, a ostatnim o 23:09. Możliwe jest podróżowanie z Rzym do Massa przez pociąg za jedyne 67,51 zł lub aż 332,90 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 67,51 zł.

Najniższa cena67,51 zł
Czas trwania podróży4 godz. i 39 min
Połączenie dziennie242
Najniższa cena67,51 zł
Wyzsza cena332,90 zł
Pierwszy wyjazd00:14
Ostatni wyjazd23:09
Dystans305,51 km
OdjazdRzym
PrzyjazdMassa
PrzewoźnicyRegionale Veloce, FrecciargentoWięcej

Pociąg Bilety od Rome do Massa

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Rzym do Massa

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Massa. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Rzym do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Rzym do Massa?

Średnia cena biletów kolejowych z Rzym do Massa to 174,51 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Rzym do Massa kosztują około 67,51 zł.

Pociągi z Rzym do Massa: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Rzym - Massa.

O której odjeżdżają pociągi do Massa i ile trwa podróż?

Dotarcie do Massa zajmie Ci 4 godz. i 39 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Rzym o 00:14, a ostatni o 23:09'. Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Massa w 2 godz. i 42 min, ale średnio zabiera to 4 godz. i 39 min.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Rzym do Massa?

Pociąg z Rzym odjeżdża ze stacji i przyjeżdża na stację .

Ile połączeń z Rzym do Massa jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 242 połączeń kolejowych do Massa z Rzym. Zauważ, że wśrod nich jest 7 połączeń bezpośrednich i 235 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać. Na trasie z Rzym do Massa jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Jeśli chcesz podróżować do Massa z Rzym, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 242 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 235 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 7 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Rome do Massa

Tanie bilety pociąg od Rzym do Massa
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Rzym do Massa.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Rzym do Massa, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Rzym do Massa.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Rome do Massa

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Massa

Podróżując pociągiem do Massa, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Frecciabianca, obsługiwana przez Trenitalia, krajową spółkę kolejową Włoch, to szybka kolej, która łączy znane miasta i miasteczka we Włoszech, takie jak Mediolan, Wenecja, Bolonia, Florencja, Rzym i Lecce. Poruszające się z maksymalną prędkością 200 km/h pociągi Frecciabianca zapewniają pasażerom wybór miejsc w pierwszej i drugiej klasie. Ta usługa należy do rodziny pociągów dużych prędkości Frecciarossa we Włoszech.

Frecciargento to szybka kolej obsługiwana przez Trenitalia, narodowe przedsiębiorstwo kolejowe Włoch. Nazwa „Frecciargento” oznacza po włosku „srebrną strzałę”, a pociągi są znane z eleganckiego, nowoczesnego designu i dużych prędkości. Pociągi Frecciargento kursują na liniach dużych prędkości i liniach konwencjonalnych, łącząc główne miasta we Włoszech, w tym Rzym, Weronę, Mediolan, Wenecję, Florencję i Neapol. Frecciargento to jedna z kilku usług pociągów dużych prędkości oferowanych przez Trenitalia, w tym Frecciarossa i Frecciabianca.

Choć nie tak szybkie jak szybkie pociągi ICE, pociągi InterCity Deutsche Bahn rozwijają prędkość do 200 km/h, oferując przestronne wagony i lokale gastronomiczne. Obsługujące liczne trasy w Niemczech, takie jak Kolonia-Hamburg, pociągi te kursują również do miejsc międzynarodowych, w tym do Amsterdamu i Luksemburga. Na niektórych trasach kursują nawet pociągi piętrowe.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Rzym do Massa

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez Frecciabianca, Frecciargento I DB - Intercity podczas podróży od Rzym do Massa.

Second Class

W drugiej klasie Frecciabianca będziesz cieszyć się podróżą dzięki regulowanym siedzeniom ustawionym w rzędach po cztery sztuki (2+2), składanym stolikom, lampkom do czytania i dużej przestrzeni bagażowej. Jeśli w trakcie podróży zgłodniejesz, nie zapomnij coś przekąsić w kawiarni-barze FrecciaBistrò!
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

W pierwszej klasie Frecciabianca znajdziesz miejsca, które są bardziej przestronne w porównaniu do drugiej klasy. Ponadto od samego początku podróży możesz rozpieszczać się drinkiem powitalnym, przekąską i gazetami.
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Second Class

W Klasie Standard Frecciargento możesz spędzić czas na Portalu FRECCE, cieszyć się wygodną podróżą w regulowanych fotelach, ładować swoje urządzenia za pomocą gniazdek elektrycznych oraz skosztować pysznych potraw i napojów w barze FrecciaBistrò.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

W Pierwszej Klasie Frecciargento będziesz mógł cieszyć się wszystkimi udogodnieniami drugiej Klasy oraz bardziej przestronnymi i wygodnymi siedzeniami. Dodatkowo otrzymasz bezpłatne przekąski i mały drink powitalny w postaci kawy lub prosecco.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Second Class

W pociągach SBB Intercity, oprócz podstawowych udogodnień dostępnych na bilecie drugiej klasy, dostępna jest Strefa Rodzinna, specjalnie zaprojektowana z myślą o komforcie dla rodzin z dziećmi. Jeśli w podróży zgłodniejesz, możesz zjeść smaczny posiłek w wagonie restauracyjnym.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

W pierwszej klasie SBB Intercity możesz skorzystać z osobistego gniazdka elektrycznego, wygodniejszych foteli i większej przestrzeni bagażowej. Niektóre pociągi IC oferują również strefy ciszy i obszary biznesowe.
wifi WiFi
quiet_zone Strefa Ciszy
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Obecnie pociągi Frecciabianca nie mają pokładowego portalu rozrywkowego. Możesz jednak użyć własnych danych.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Każde siedzenie jest wyposażone w gniazdko elektryczne, które umożliwia ładowanie urządzeń.
accessibility Dostępność open icon close icon
Pomoc specjalna jest dostępna dla tych, którzy jej potrzebują. Wybierz bezpłatny numer 800 90 60 60 z włoskich telefonów stacjonarnych lub numer międzynarodowy +3902323232 z dowolnego telefonu, także z zagranicy.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach Frecciabianca nie obowiązują Cię żadne ograniczenia dotyczące ilości bagażu, który możesz wnieść na pokład. Małe torby i przedmioty można z łatwością przechowywać na półkach nad głową lub pod siedzeniem, natomiast większe walizki można umieścić na półkach bagażowych znajdujących się w schowkach lub w pobliżu drzwi zewnętrznych.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Możesz odwiedzić kawiarnię-bar FrecciaBistrò, która oferuje szeroki wybór przekąsek i posiłków. Dodatkowo za pośrednictwem portalu Portale FRECCE możesz wygodnie zamawiać ze swojego miejsca. Opcjonalnie można zabrać ze sobą własny poczęstunek.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Bez względu na pogodę na zewnątrz, zapewnij sobie komfortowy chłód dzięki klimatyzacji na pokładzie.
bicycle Rower open icon close icon
Rowery składane są dozwolone jako bagaż podręczny, natomiast rowery nieskładane należy zdemontować i umieścić w walizkach podróżnych pokazanych konduktorowi lub obsłudze peronu przed wejściem na pokład oraz umieścić w określonej części pociągu.
wifi WiFi open icon close icon
W pociągach Frecciargento można korzystać z bezpłatnego WiFi. Skorzystaj z usługi Portale FRECCE, aby oglądać filmy, programy telewizyjne i śledzić wiadomości. Zapewnia także aktualizacje podróży i dodatkowe opcje rezerwacji.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Każde siedzenie jest wyposażone w gniazdko elektryczne, które umożliwia ładowanie urządzeń.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach Frecciargento nie obowiązują Cię żadne ograniczenia dotyczące ilości bagażu, który możesz wnieść na pokład. Małe torby i przedmioty można z łatwością przechowywać na półkach nad głową lub pod siedzeniem, natomiast większe walizki można umieścić na półkach bagażowych znajdujących się w schowkach lub w pobliżu drzwi zewnętrznych.
accessibility Dostępność open icon close icon
Pomoc specjalna jest dostępna dla tych, którzy jej potrzebują. Wybierz bezpłatny numer 800 90 60 60 z włoskich telefonów stacjonarnych lub numer międzynarodowy +3902323232 z dowolnego telefonu, także z zagranicy.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Bez względu na pogodę na zewnątrz, zapewnij sobie komfortowy chłód dzięki klimatyzacji na pokładzie.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
W pociągach Frecciargento kawiarnia-bar FrecciaBistrò oferuje przekąski, posiłki i napoje. Skorzystaj z portalu Portale FRECCE, aby łatwo złożyć zamówienie na miejscu lub skontaktuj się z personelem. Pasażerowie pierwszej klasy mogą bezpłatnie korzystać z wody, kawy i przekąsek.
bicycle Rower open icon close icon
Rowery składane są dozwolone jako bagaż podręczny, natomiast rowery nieskładane należy zdemontować i umieścić w walizkach podróżnych pokazanych konduktorowi lub obsłudze peronu przed wejściem na pokład oraz umieścić w określonej części pociągu.
wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn udostępnia bezpłatne Wi-Fi w swoich pociągach IC, a niektóre już oferują tę usługę.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Wszystkie siedzenia w obu klasach są wyposażone w gniazda zasilania w pociągach DB IC.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach IC możesz przewieźć dowolną ilość bagażu bez ograniczeń. Małe torby przechowuj na półkach nad głową lub pod siedzeniami. W przypadku większego bagażu użyj półek znajdujących się w schowkach lub w pobliżu drzwi zewnętrznych.
accessibility Dostępność open icon close icon
Usługa mobilności Deutsche Bahn zapewnia pomoc przy wsiadaniu i wysiadaniu oraz przesiadce kolejowej. Personel jest do dyspozycji, aby odpowiedzieć na pytania i zapewnić bezproblemową podróż.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Pociągi międzymiastowe mają sekcje klimatyzowane.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
W pociągach DB IC dostępna jest restauracja serwująca posiłki lub bistro z przekąskami. Można zjeść w bistro lub na miejscu. Pasażerowie pierwszej klasy otrzymują bezpłatne jedzenie na swoim miejscu. Menu się zmienia, ale zawsze zawiera lokalne potrawy, w tym dania wegetariańskie i wegańskie.
bicycle Rower open icon close icon
W przypadku pociągów IC w przypadku rowerów wymagany jest bilet i rezerwacja, która jest wliczona w cenę rezerwacji. Rowery są zazwyczaj przechowywane w wagonach drugiej klasy, chociaż miejsce może znajdować się gdzie indziej.
Usługi na pokładzie Frecciargento, Frecciabianca and DB - Intercity od Rzym do Massa
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Rzym do Massa przez train.
Udogodnienia Frecciargento Frecciabianca DB - Intercity Autobus Frecciarossa
quiet_zone Strefa Ciszy check check cross cross check
wifi WiFi check check check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check check cross check
luggage Bagaż check check check cross check
accessibility Dostępność check check cross cross check
food_and_drink Jedzenie i picie check check check cross check
air_con Klimatyzacja check check cross cross check
bicycle Rower check check cross cross check
sleeper_couchette Podkład check check cross cross check

Rzym do Massa Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
21.39kg
Autobus
22.91kg
Lot
61.1kg
Samochód
48.88kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Rzym do Massa? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Rzym a Massa wynoszą 21.39kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Rzym a Massa? Podróżując pociągiem między Rzym a Massa, zaoszczędzisz 39.71kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.52kg w porównaniu z autobusem i 27.49kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Rzym do Massa?
Bilet pociąg z Rzym do Massa to 174,51 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 67,51 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Rzym do Massa?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Rzym do Massa, to 67,51 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Rzym a Massa przez pociąg?
Rzym do Massa to 305,51 km.
Jak długo trwa pociąg między Rzym a Massa?
Rzym do Massa to średnio 4 godz. i 39 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 42 min.
Jakie firmy działają od Rzym do Massa?
Rzym do Massa jest obsługiwany przez operatorów 6. Możesz znaleźć na Virail Regionale Veloce, Frecciargento, InterCityNotte, Frecciabianca, DB - Intercity, Autobus and Frecciarossa świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Rzym na Massa?
Rzym do Massa ma średnio 242 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Rzym do Massa?
Najwcześniejszy pociąg od Rzym do Massa rozpoczyna się pod adresem 00:14. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Rzym do Massa?
Najnowszy pociąg od Rzym do Massa odchodzi o 23:09. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Rzym do Massa?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 67,51 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Rzym do Massa?
Istnieją stacje 11, z których możesz wyjechać z Rzym, aby przejść do Massa. Możesz przejść z Rome Ciampino Airport, Rome Termini, Rome Ostiense, Rome Tiburtina, Rome Tuscolana, Rome Balduina, Fiumicino Aeroporto Internazionale, Roma Monte Mario, Rome S. Pietro, Rome Trastevere and Rome Nomentana i możesz dotrzeć do Massa Centro.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Rzym do Massa?
Istnieje średnio 7 z Rzym, aby przejść do Massa.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Rzym a Massa przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Rzym a Massa to 2 godz. i 42 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Rzym do Massa?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Rzym a Massa.
Jakie są emisje CO2 dla Rzym do Massa przez pociąg?
Podróż pociąg z Rzym do Massa generuje 21.39kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Rzym

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Rzym

Trasy międzynarodowe z Rzym i okolic

Inne miejsca docelowe z Rzym

Główne połączenia kolejowe do Massa

Powiązane trasy

Inne popularne trasy