Znajdź autobus z Katowice do Łódź

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Łódź
z19,20zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 19,20zł
Czas podróży 3 h 27 min
Połączenia dla każdego dnia 23
Pierwszy odjazd: 00:15
Ostatni odjazd: 21:50
Odległość 169km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Katowice do Łódź

Jeśli szukasz biletów z Katowice do Łódź w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują bilety autobusowe z Katowice do Łódź?

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Łódź?

Autobusy z Katowice wyjeżdżają ze stacji D.A. Ul. Piotra Skargi St. 9, Katowice Bus Station, Katowice Dworzec Autobusowy, Ul. Piotra Skargi 4, D.A. Ul. Skargi and Katowice Lotnisko, Pyrzowice, Wolności i przyjeżdżają na stację WPA Łódź-Fabryczna(nr 2208) St. 14, Lodz (Łódź) Fabryczna, Lodz Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, Plac Bronisława Sałacińskiego 1, Lodz Bus Station Fabryczna, Rodziny Poznanskich Avenue, Lodz Kaliska Bus Station, Al. Wlokniarzy 227 and D.A. Ul. Fabryczna.

Cena biletu Katowice - Łódź dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
21 zł21 zł30 zł21 zł Więcej 17 zł30 zł
40 zł42 zł36 zł34 zł Więcej 34 zł36 zł

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Katowice do Łódź, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Katowice do Łódź, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Podróż autobusem do Katowice z Łódź: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Katowice do Łódź, dostępnych jest 3 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 3 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym, sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie brak przesiadek, rozważ kupno biletu bezpośredniego.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Katowice do Łódź, dostępnych jest 3 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 3, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Łódź?

Średnia długość podróży to 3 hours and 13 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Łódź w 2 hours and 50 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 01:10, a ostatni o 20:07.

Przejazd autobusowy z Katowice do Łódź: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Wsród wielu partnerów virail jest również VOYAGER TRANSPORT, FlixBus, Leo Express, LIDER and AD Euro-Trans oferujący przejazdy do Łódź.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.