Autobus Florencja - Mesyna ceny od 139,54 zł

14/06/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro 162,82 zł
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Florencja do Mesyna przez autobus

Podróż z Florencja do Mesyna przez autobus wynosi 717,73 km i zajmuje 14 godz. i 23 min. Dziennie odbywa się 18 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:15, a ostatnim o 22:10. Możliwe jest podróżowanie z Florencja do Mesyna przez autobus za jedyne 139,54 zł lub aż 542,61 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 139,54 zł.

Najniższa cena139,54 zł
Czas trwania podróży14 godz. i 23 min
Połączenie dziennie18
Najniższa cena139,54 zł
Wyzsza cena542,61 zł
Pierwszy wyjazd00:15
Ostatni wyjazd22:10
Dystans717,73 km
OdjazdFlorencja
PrzyjazdMesyna
PrzewoźnicyAutoservizi Salemi, FlixBusWięcej

Autobus Bilety od Florence do Messina

Data odjazdu
piątek, 14 cze 2024

Autobusem z Florencja do Mesyna: łatwiej z virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Florencja do Mesyna. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Florencja do Mesyna?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Florencja do Mesyna od 139,54 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Florencja do Mesyna wynoszą średnio 273,26 zł.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Florencja - Mesyna?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do Mesyna.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Florencja - Mesyna?

Podróż autobusem z Florencja do Mesyna trwa 14 godz. i 23 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Florencja o FSTD, a ostatni o 22:10. Pierwszy autobus odjeżdża z Florencja o 00:15, a ostatni o 22:10. Podróż trwa średnio 14 godz. i 23 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :10 godz. i 1 min.

Jakie są stacje odjazdu?

Przy podróży na trasie z Florencja do Mesyna, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Scandicci, Villa Constanza,Florence, Florence (Piazzale Montelungo),Firenze Campo Di Marte,Firenze S. Marco Vecchio,Florence Santa Maria Novella,Florence - Rifredi,Florence Cascine oraz Ponte Schiavo, Stazione,Contesse,Messina Central Station.

Podróż autobusem do Florencja z Mesyna: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Florencja do Mesyna dostępnych jest 18 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 6 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 12 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Mesyna w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Na trasie do Mesyna z Florencja dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Florencja do Mesyna, dostępnych jest 18 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 12 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 6 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Florence do Messina

Tanie bilety autobus od Florencja do Mesyna
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Florencja do Mesyna.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Florencja do Mesyna, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Florencja do Mesyna.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Florence do Messina

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Florencja do Mesyna

Najtańsze bilety autobusowe Florencja - Mesyna można znaleźć już za 127,85 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 203,13 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 280,48 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Mesyna

Podróżując autobusem do Mesyna, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Autoservizi Salemi to firma autobusowa z siedzibą na Sycylii we Włoszech. Został założony w 1972 roku i od tego czasu stał się jednym z wiodących przewoźników autobusowych w regionie. Firma oferuje szeroki zakres usług, w tym lokalny i dalekobieżny transport autobusowy, transfery lotniskowe oraz prywatne wycieczki. Autoservizi Salemi dysponuje nowoczesną flotą autobusów wyposażonych w klimatyzację, wygodne siedzenia i inne udogodnienia. Firma jest zaangażowana w zapewnianie swoim klientom bezpiecznych, niezawodnych i niedrogich usług transportowych. Dzięki zespołowi doświadczonych kierowców i silnemu naciskowi na zadowolenie klienta, Autoservizi Salemi stało się zaufaną marką w branży transportowej.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Itabus to firma autobusowa działająca we Włoszech, oferująca dalekobieżne usługi autobusowe między głównymi miastami i lotniskami. Obsługuje Mediolan, Rzym, Bolonię, Wenecję i inne kluczowe miasta we Włoszech. Itabus ma na celu zapewnienie pasażerom przystępnych cenowo i zrównoważonych opcji podróży, z naciskiem na redukcję emisji dwutlenku węgla i promowanie praktyk przyjaznych dla środowiska.

Usługi na pokładzie Autoservizi Salemi, FlixBus and Itabus od Florencja do Mesyna
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Florencja do Mesyna przez bus.
Udogodnienia Autoservizi Salemi FlixBus Itabus
wifi WiFi check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check check
food_and_drink Jedzenie i picie check check check
air_con Klimatyzacja check check check
luggage Bagaż cross check check

Florencja do Mesyna Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
50.24kg
Autobus
53.83kg
Lot
143.55kg
Samochód
114.84kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Florencja do Mesyna?
Bilet autobus z Florencja do Mesyna to 273,26 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 139,54 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Florencja do Mesyna?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Florencja do Mesyna, to 139,54 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Florencja a Mesyna przez autobus?
Florencja do Mesyna to 717,73 km.
Jak długo trwa autobus między Florencja a Mesyna?
Florencja do Mesyna to średnio 14 godz. i 23 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 10 godz. i 1 min.
Jakie firmy działają od Florencja do Mesyna?
Florencja do Mesyna jest obsługiwany przez operatorów 3. Możesz znaleźć na Virail Autoservizi Salemi, FlixBus, Itabus and Italo Treno świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Florencja na Mesyna?
Florencja do Mesyna ma średnio 18 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Florencja do Mesyna?
Najwcześniejszy autobus od Florencja do Mesyna rozpoczyna się pod adresem 00:15. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Florencja do Mesyna?
Najnowszy autobus od Florencja do Mesyna odchodzi o 22:10. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Florencja do Mesyna?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 139,54 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Florencja do Mesyna?
Istnieje średnio 6 z Florencja, aby przejść do Mesyna.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Florencja a Mesyna przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Florencja a Mesyna to 10 godz. i 1 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Florencja do Mesyna?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Florencja a Mesyna.
Jakie są emisje CO2 dla Florencja do Mesyna przez autobus?
Podróż autobus z Florencja do Mesyna generuje 53.83kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Florencja

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Florencja

Trasy międzynarodowe z Florencja i okolic

Inne miejsca docelowe z Florencja

Główne połączenia kolejowe do Mesyna

Inne popularne trasy