Znajdź autobus z Warszawa do Opole

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Opole

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 61,13 zł
Czas podróży 9 h 55 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 10:20
Ostatni odjazd 11:10
Odległość 275 km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Opole

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Warszawa do Opole. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Warszawa do Opole?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates by doing so, you will find cheap bus tickets from Warszawa to Opole from 47,53 zł, while the average price is 65,46 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
66,36 zł 66,36 zł Więcej Więcej 55,07 zł Więcej 64 zł

Autobusy z Warszawa do Opole

O której odjeżdżają autobusy do Opole?

Podróż z Warszawa do Opole zajmuje około 11 h 6 min, lub nawet :6 h 50 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Warszawa o 10:00, a ostatni o 11:10.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Warszawa do Opole, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Warszawa do Opole?

Na trasie z Warszawa do Opole dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 2 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Opole w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 2 połączeń autobusowych między Warszawa a Opole. Zauważ, że 2 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. W konsekwencji będziesz musiał się przesiąść.