Znajdź autobus z Warszawa do Opole

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Opole
z45 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 45 zł
Czas podróży 9 h 9 min
Połączenia dla każdego dnia 14
Pierwszy odjazd: 07:00
Ostatni odjazd: 21:00
Odległość 275km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Opole

Jeśli szukasz biletów z Warszawa do Opole w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Warszawa do Opole?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 133,36 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 10,48 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Warszawa do Opole?

Autobusy na trasie Warszawa - Opole wyjeżdżają ze stacji Warsaw West, Warsaw Metro Wilanowska, Warsaw Chopin and Warszawa Młociny i przyjeżdżają na stację Opole Pl. Kopernika, Opole, Port Sindbad and Opole.

Cena biletu Warszawa - Opole dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
30 zł Więcej Więcej 56 zł Więcej Więcej Więcej
56 zł Więcej 56 zł53 zł43 zł Więcej Więcej

Jako że podróż z Warszawa do Opole nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Opole z Warszawa?

Dostępnych jest 3 połączeń autobusowych na trasie z Warszawa do Opole. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 3, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 3 połączeń autobusowych między Warszawa a Opole. Zauważ, że 3 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. W konsekwencji będziesz musiał się przesiąść.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Warszawa do Opole?

Średnia długość podróży to 9 hours and 5 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Opole w 8 hours and 25 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 07:12, a ostatni o 21:09.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Warszawa do Opole?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również FlixBus, oferujący przejazdy do Opole.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.