Autobus Warszawa - Opole ceny od 86,32 zł

19/05/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

86,32 zł
Więcej
Więcej

Warszawa do Opole przez autobus

Podróż z Warszawa do Opole przez autobus wynosi 275,48 km i zajmuje 9 godz. i 31 min. Dziennie odbywa się 11 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:00, a ostatnim o 23:30. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Opole przez autobus za jedyne 86,32 zł lub aż 175,95 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 86,32 zł.

Najniższa cena86,32 zł
Czas trwania podróży9 godz. i 31 min
Połączenie dziennie11
Najniższa cena86,32 zł
Wyzsza cena175,95 zł
Pierwszy wyjazd05:00
Ostatni wyjazd23:30
Dystans275,48 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdOpole
PrzewoźnicyFlixBus

Autobus Bilety od Warsaw do Opole

Data odjazdu
niedziela, 19 maj 2024

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Opole

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Opole w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Warszawa do Opole?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 111,98 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 86,32 zł.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Warszawa do Opole?

Z przewoźnikiem będziesz mógł dojechać autobusem z Warszawa do Opole.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Warszawa - Opole?

Podróż autobusem z Warszawa do Opole trwa 9 godz. i 31 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 23:30. Średnia długość podróży to 9 godz. i 31 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Opole w :6 godz. i 45 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 05:00, a ostatni o 23:30.

Jakie są stacje odjazdu?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Warszawa do Opole to Warszawa, Wschodnia,Warszawa, Metro Marymont 01,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warszawa Dworzec Zachodni,Warsaw Metro Mlociny,Warsaw Central i Opole Wschodnie,Opole Glowne,Opole, Jerzego i Ryszarda Kowalczyków.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Opole z Warszawa?

Na trasie z Warszawa do Opole dostępnych jest 11 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 0 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 11 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Opole w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Na trasie do Opole z Warszawa dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Opole

Tanie bilety autobus od Warszawa do Opole
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Opole.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Opole, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Opole.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Opole

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 67,42 zł do 112,21 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 40% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Warszawa do Opole

Najtańsze bilety autobusowe Warszawa - Opole można znaleźć już za 86,88 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 95,31 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 104,57 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Opole

Podróżując autobusem do Opole, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie FlixBus od Warszawa do Opole
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Opole przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Warszawa do Opole Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
19.28kg
Autobus
20.66kg
Lot
55.1kg
Samochód
44.08kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Warszawa do Opole?
Bilet autobus z Warszawa do Opole to 111,98 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 86,32 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Opole?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Opole, to 86,32 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Opole przez autobus?
Warszawa do Opole to 275,48 km.
Jak długo trwa autobus między Warszawa a Opole?
Warszawa do Opole to średnio 9 godz. i 31 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 6 godz. i 45 min.
Ile autobus dziennie zmienia się z Warszawa na Opole?
Warszawa do Opole ma średnio 11 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Warszawa do Opole?
Najwcześniejszy autobus od Warszawa do Opole rozpoczyna się pod adresem 05:00. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Warszawa do Opole?
Najnowszy autobus od Warszawa do Opole odchodzi o 23:30. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Opole?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 86,32 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Opole przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Warszawa a Opole to 6 godz. i 45 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Warszawa do Opole?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Warszawa a Opole.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Opole przez autobus?
Podróż autobus z Warszawa do Opole generuje 20.66kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Opole

Powiązane trasy

Inne popularne trasy