Autobus Udine - Padwa ceny od 53,45 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Udine do Padwa przez autobus

Podróż z Udine do Padwa przez autobus wynosi 127,88 km i zajmuje 2 godz. i 39 min. Dziennie odbywa się 5 połączeń, z pierwszym odlotem o 07:35, a ostatnim o 21:55. Możliwe jest podróżowanie z Udine do Padwa przez autobus za jedyne 53,45 zł lub aż 130,65 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 53,45 zł.

Najniższa cena53,45 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 39 min
Połączenie dziennie5
Najniższa cena53,45 zł
Wyzsza cena130,65 zł
Pierwszy wyjazd07:35
Ostatni wyjazd21:55
Dystans127,88 km
OdjazdUdine
PrzyjazdPadwa
PrzewoźnicyFlixBus, Italo Treno

Autobus Bilety od Udine do Padwa

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Udine do Padwa

Jeśli szukasz biletów z Udine do Padwa w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują bilety autobusowe z Udine do Padwa?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Udine do Padwa za jedyne 53,45 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 79,15 zł.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Udine do Padwa?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do Padwa.

O której odjeżdżają autobusy do Padwa?

Podróż autobusem z Udine do Padwa trwa 2 godz. i 39 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 21:55. Podróż z Udine do Padwa zajmuje około 2 godz. i 39 min, lub nawet :2 godz. i 25 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Udine o 07:35, a ostatni o 21:55.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Padwa?

Autobusy na trasie Udine - Padwa wyjeżdżają ze stacji Bottenicco Zona Ind Le,Udine Autostazione i przyjeżdżają na stację Piazzo Prato della Valle,Padova, Stazione FS,Padova, Via Giambattista Belzoni.

Podróż autobusem do Udine z Padwa: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 5 połączeń autobusowych na trasie z Udine do Padwa. Większą część tych połączeń, dokładniej 3, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 2, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Udine do Padwa autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Udine do Padwa, dostępnych jest 5 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 3, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Udine do Padwa

Tanie bilety autobus od Udine do Padwa
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Udine do Padwa.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Udine do Padwa, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Udine do Padwa.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Udine do Padwa

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Padwa

Podróżując autobusem do Padwa, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus od Udine do Padwa
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Udine do Padwa przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Udine do Padwa Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
8.95kg
Autobus
9.59kg
Lot
25.58kg
Samochód
20.46kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Udine do Padwa?
Bilet autobus z Udine do Padwa to 79,15 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 53,45 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Udine do Padwa?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Udine do Padwa, to 53,45 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Udine a Padwa przez autobus?
Udine do Padwa to 127,88 km.
Jak długo trwa autobus między Udine a Padwa?
Udine do Padwa to średnio 2 godz. i 39 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 25 min.
Jakie firmy działają od Udine do Padwa?
Udine do Padwa jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail FlixBus and Italo Treno świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Udine na Padwa?
Udine do Padwa ma średnio 5 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Udine do Padwa?
Najwcześniejszy autobus od Udine do Padwa rozpoczyna się pod adresem 07:35. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Udine do Padwa?
Najnowszy autobus od Udine do Padwa odchodzi o 21:55. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Udine do Padwa?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 53,45 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Udine do Padwa?
Istnieje średnio 3 z Udine, aby przejść do Padwa.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Udine a Padwa przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Udine a Padwa to 2 godz. i 25 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Udine do Padwa?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Udine a Padwa.
Jakie są emisje CO2 dla Udine do Padwa przez autobus?
Podróż autobus z Udine do Padwa generuje 9.59kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Udine

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Udine

Trasy międzynarodowe z Udine i okolic

Inne miejsca docelowe z Udine

Główne połączenia kolejowe do Padwa

Inne popularne trasy