Autobus Frankfurt nad Menem - Bochum ceny od 46,51 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Frankfurt nad Menem do Bochum przez autobus

Podróż z Frankfurt nad Menem do Bochum przez autobus wynosi 183,82 km i zajmuje 6 godz. i 54 min. Dziennie odbywa się 10 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:25, a ostatnim o 23:40. Możliwe jest podróżowanie z Frankfurt nad Menem do Bochum przez autobus za jedyne 46,51 zł lub aż 837,99 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 46,51 zł.

Najniższa cena46,51 zł
Czas trwania podróży6 godz. i 54 min
Połączenie dziennie10
Najniższa cena46,51 zł
Wyzsza cena837,99 zł
Pierwszy wyjazd00:25
Ostatni wyjazd23:40
Dystans183,82 km
OdjazdFrankfurt nad Menem
PrzyjazdBochum
PrzewoźnicyBlaBlaCar Bus, FlixBusWięcej

Autobus Bilety od Frankfurt nad Menem do Bochum

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Porównaj ceny i bilety od Frankfurt nad Menem do Bochum

Tanie bilety autobus od Frankfurt nad Menem do Bochum
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Frankfurt nad Menem do Bochum.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Frankfurt nad Menem do Bochum, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Frankfurt nad Menem do Bochum.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Frankfurt nad Menem do Bochum

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Frankfurt nad Menem do Bochum

Najtańsze bilety autobusowe Frankfurt nad Menem - Bochum można znaleźć już za 58,34 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 94,97 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 278,10 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Bochum

Podróżując autobusem do Bochum, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

BlaBlaCar Bus to dalekobieżna usługa autobusowa dostępna w wielu krajach, w tym we Francji, Niemczech i krajach Beneluksu. Jest spółką zależną BlaBlaCar, platformy carpoolingowej. Lotnisko Gaulle 3, pociąg Annecy, lotnisko w Stuttgarcie i dworzec autobusowy Victoria.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Flixtrain to europejska tania kolej pasażerska, która oferuje niedrogie i wygodne podróże pociągiem do różnych miejsc w całych Niemczech. Jest własnością i jest zarządzana przez FlixMobility, spółkę macierzystą FlixBus, która jest popularną usługą transportu autobusowego w Europie. Flixtrain obsługuje kilka tras, między innymi z Berlina do Stuttgartu, Berlina do Kolonii i Hamburga do Kolonii.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Frankfurt nad Menem do Bochum

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez FlixTrain podczas podróży od Frankfurt nad Menem do Bochum.

Standard

Bilet standardowy na FlixTrain to bilet normalny/bilet drugiej klasy. Bilet standardowy Flixtrain zapewnia wygodne miejsce, gwarantowane Wi-Fi, dostęp do gniazdek elektrycznych oraz jeden bagaż podręczny i jeden rejestrowany z ograniczeniami dotyczącymi rozmiaru.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
bicycle Rower

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Połącz się bez wysiłku z FlixTrain i ciesz się darmową siecią Wi-Fi, niezależnie od tego, czy nadrabiasz zaległości w pracy, rozmawiasz czy po prostu przeglądasz strony.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Trzymaj urządzenia naładowane i gotowe. Fotele FlixTrain są wyposażone w gniazdka elektryczne i gniazda USB.
luggage Bagaż open icon close icon
Dla Twojego bezpieczeństwa i wygody wszystkich osób na pokładzie FlixBus umożliwia zabranie jednej torby podręcznej, która powinna zmieścić się pod siedzeniem lub w schowku nad głową. Możesz także mieć jedną sztukę bagażu rejestrowanego, ale upewnij się, że możesz ją załadować i rozładować samodzielnie oraz przechowywać ją nad głową lub pod siedzeniem. Upewnij się, że Twój bagaż nie jest nieporęczny i nie stwarza zagrożenia dla innych. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy będziesz pilnował swoich rzeczy podczas podróży.
accessibility Dostępność open icon close icon
FlixTrain stawia na komfort dla wszystkich. Pasażerowie mający problemy z poruszaniem się mogą zarezerwować wyznaczone miejsca i skorzystać z bezpłatnego transportu w postaci składanych wózków inwalidzkich i urządzeń ułatwiających poruszanie się. Skontaktuj się z FlixTrain, aby uzyskać niezbędną pomoc.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Chociaż FlixTrain nie oferuje cateringu na pokładzie, możesz zabrać ze sobą własne przekąski i napoje.
bicycle Rower open icon close icon
Dzięki FlixTrain możesz spakować dodatkową sztukę bagażu, ale warto zarezerwować wcześniej, ponieważ miejsce w pociągu jest ograniczone. Masz sprzęt sportowy lub duży instrument muzyczny? Oni też są mile widziani, choć może obowiązywać dodatkowa opłata. Jeśli jeździsz rowerem, możesz zaparkować rower w określonych miejscach za jedyne 9 euro, ale upewnij się, że ma standardowy rozmiar i nie zawiera dodatkowych elementów. Pamiętaj, aby zarezerwować miejsce dla swojego roweru wcześniej, gdyż miejsce szybko się zapełnia
Usługi na pokładzie BlaBlaCar Bus, FlixBus and FlixTrain od Frankfurt nad Menem do Bochum
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Frankfurt nad Menem do Bochum przez bus.
Udogodnienia BlaBlaCar Bus FlixBus FlixTrain
wifi WiFi check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check check
luggage Bagaż check check check
air_con Klimatyzacja check check check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross cross check
accessibility Dostępność cross cross check
bicycle Rower cross cross check
sleeper_couchette Podkład cross cross check

Frankfurt nad Menem do Bochum Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
12.87kg
Autobus
13.79kg
Lot
36.76kg
Samochód
29.41kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Frankfurt nad Menem do Bochum?
Bilet autobus z Frankfurt nad Menem do Bochum to 152,76 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 46,51 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Frankfurt nad Menem do Bochum?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Frankfurt nad Menem do Bochum, to 46,51 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Frankfurt nad Menem a Bochum przez autobus?
Frankfurt nad Menem do Bochum to 183,82 km.
Jak długo trwa autobus między Frankfurt nad Menem a Bochum?
Frankfurt nad Menem do Bochum to średnio 6 godz. i 54 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 3 godz. i 45 min.
Jakie firmy działają od Frankfurt nad Menem do Bochum?
Frankfurt nad Menem do Bochum jest obsługiwany przez operatorów 3. Możesz znaleźć na Virail BlaBlaCar Bus, FlixBus, FlixTrain and FlixBus DACH GmbH świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Frankfurt nad Menem na Bochum?
Frankfurt nad Menem do Bochum ma średnio 10 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Frankfurt nad Menem do Bochum?
Najwcześniejszy autobus od Frankfurt nad Menem do Bochum rozpoczyna się pod adresem 00:25. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Frankfurt nad Menem do Bochum?
Najnowszy autobus od Frankfurt nad Menem do Bochum odchodzi o 23:40. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Frankfurt nad Menem do Bochum?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 46,51 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Frankfurt nad Menem do Bochum?
Istnieje średnio 6 z Frankfurt nad Menem, aby przejść do Bochum.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Frankfurt nad Menem a Bochum przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Frankfurt nad Menem a Bochum to 3 godz. i 45 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Frankfurt nad Menem do Bochum?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Frankfurt nad Menem a Bochum.
Jakie są emisje CO2 dla Frankfurt nad Menem do Bochum przez autobus?
Podróż autobus z Frankfurt nad Menem do Bochum generuje 13.79kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Frankfurt nad Menem

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Frankfurt nad Menem

Trasy międzynarodowe z Frankfurt nad Menem i okolic

Inne miejsca docelowe z Frankfurt nad Menem

Główne połączenia kolejowe do Bochum

Powiązane trasy

Inne popularne trasy