Autobus Mediolan - Monachium ceny od 44,23 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj 130,27 zł
Jutro 176,42 zł
2 dni 145,87 zł
3 dni 142,52 zł

Mediolan do Monachium przez autobus

Podróż z Mediolan do Monachium przez autobus wynosi 348,68 km i zajmuje 9 godz. i 30 min. Dziennie odbywa się 35 połączeń, z pierwszym odlotem o 01:00, a ostatnim o 23:10. Możliwe jest podróżowanie z Mediolan do Monachium przez autobus za jedyne 44,23 zł lub aż 600,53 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 44,23 zł.

Najniższa cena44,23 zł
Czas trwania podróży9 godz. i 30 min
Połączenie dziennie35
Najniższa cena44,23 zł
Wyzsza cena600,53 zł
Pierwszy wyjazd01:00
Ostatni wyjazd23:10
Dystans348,68 km
OdjazdMediolan
PrzyjazdMonachium
PrzewoźnicyRegioJet, BlaBlaCar Bus

Autobus Bilety od Mediolan do Monachium

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Znajdź połączenie autobusowe z Mediolan do Monachium na virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Mediolan do Monachium z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Mediolan do Monachium?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 272,80 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 44,23 zł.

Przejazd autobusowy z Mediolan do Monachium: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do Monachium.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Mediolan do Monachium?

Podróż autobusem z Mediolan do Monachium trwa 9 godz. i 30 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 23:10. Podróż z Mediolan do Monachium zajmuje około 9 godz. i 30 min, lub nawet :6 godz. i 35 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Mediolan o 01:00, a ostatni o 23:10.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Monachium?

Autobusy na trasie Mediolan - Monachium wyjeżdżają ze stacji Milano Centrale,Milano - Porta Garibaldi,Milan Bergamo Airport (BGY),MILANO,Milan Linate Airport (LIN),Milano Cadorna,Milan (Malpensa Aeroporto Terminal 1),Milano, Lambrate,Milan - San Donato,Rho - Fiera Milano,Milano, Sesto San Giovanni,Milano, Lampugnano,Milan Rogoredo i przyjeżdżają na stację Hauptbahnhof Seidlstraße, München,Blumenstraße, München,Hopfenstraße, München.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Mediolan do Monachium?

Na trasie z Mediolan do Monachium dostępnych jest 35 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 19 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 16 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli chcesz dojechać z Mediolan do Monachium autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Mediolan do Monachium dostępnych jest 35 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Mediolan do Monachium

Tanie bilety autobus od Mediolan do Monachium
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Mediolan do Monachium.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Mediolan do Monachium, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Mediolan do Monachium.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Mediolan do Monachium

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 117,89 zł do 227,07 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 48% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Mediolan do Monachium

Najtańsze bilety autobusowe Mediolan - Monachium można znaleźć już za 132,98 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 153,95 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 199,00 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Monachium

Podróżując autobusem do Monachium, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

BlaBlaCar Bus to dalekobieżna usługa autobusowa dostępna w wielu krajach, w tym we Francji, Niemczech i krajach Beneluksu. Jest spółką zależną BlaBlaCar, platformy carpoolingowej. Lotnisko Gaulle 3, pociąg Annecy, lotnisko w Stuttgarcie i dworzec autobusowy Victoria.

RegioJet to prywatna firma kolejowa, która działa w kilku krajach europejskich, w tym w Czechach, Słowacji, Polsce i Austrii. Firma została założona w 2009 roku i rozpoczęła działalność w Czechach w 2011 roku. RegioJet oferuje różne rodzaje usług kolejowych, w tym pociągi dalekobieżne, pociągi regionalne i autobusy.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Mediolan do Monachium

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez RegioJet podczas podróży od Mediolan do Monachium.

Low cost

Niski koszt to najtańsza opcja dla tych, którzy chcą podróżować bez żadnych dodatkowych udogodnień. Pasażerowie nadal mogą jednak cieszyć się bezpłatnym Wi-Fi i spokojną podróżą.
wifi WiFi
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Standard

Bilet standardowy zapewnia równowagę pomiędzy przystępną ceną i komfortem. Pasażerowie mogą spodziewać się luksusowych siedzeń i bezpłatnego Wi-Fi, co czyni go doskonałym wyborem dla podróżnych dbających o budżet.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Relax

Pasażerowie chcący podróżować w luksusie mogą zdecydować się na bilet Relax, który oferuje przestronne skórzane fotele i relaksującą atmosferę. Jest to świetna opcja dla tych, którzy chcą odpocząć w trakcie podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Business

Bilet biznesowy gwarantuje prywatność i komfort, z priorytetową obsługą i pomocnym personelem na pokładzie. To idealny wybór dla tych, którzy chcą płynnej i bezstresowej podróży.
wifi WiFi
quiet_zone Strefa Ciszy
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Pozostań w kontakcie dzięki bezpłatnemu Wi-Fi na pokładzie. Korzystaj z aplikacji Regiojet lub ekranów w nowszych pociągach dla rozrywki.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Pasażerowie klasy biznes mogą skorzystać z cichego przedziału, który zapewni spokojną podróż.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Każde siedzenie jest wyposażone we własne gniazdko elektryczne.
luggage Bagaż open icon close icon
Zachęcamy do zabrania ze sobą bagażu, który można łatwo załadować. Jeśli Twoje torby nie mieszczą się pod lub nad siedzeniem, nie martw się! Załoga jest tutaj, aby pomóc znaleźć miejsce, które nie będzie przeszkadzać innym. Tylko pamiętaj: upewnij się, że żaden z Twoich przedmiotów nie stanowi zagrożenia dla bezpieczeństwa wszystkich osób.
accessibility Dostępność open icon close icon
W pociągach Regiojet są wyznaczone miejsca dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Na pokładzie różnorodne menu napojów i przekąsek jest dostępne za pośrednictwem aplikacji Regiojet. Wszyscy pasażerowie otrzymują bezpłatną butelkę wody, a pasażerowie klasy Relax lub Business mogą liczyć na bezpłatną włoską kawę lub miętową herbatę.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie autokary wyposażone są w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
RegioJet umożliwia przewóz w swoich pociągach rowerów, małych hulajnog i wózków dziecięcych po wcześniejszej rezerwacji i ograniczeniach. Rowery i małe hulajnogi należy umieszczać na stojakach lub w zarezerwowanych przedziałach, natomiast wózki dziecięce, których nie można złożyć, można przewozić na początku lub na końcu składu lub w specjalnie zarezerwowanych miejscach. Załoga może jednak odmówić transportu ze względów bezpieczeństwa lub ze względu na przestrzeń.
Usługi na pokładzie RegioJet, BlaBlaCar Bus and FlixBus od Mediolan do Monachium
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Mediolan do Monachium przez bus.
Udogodnienia RegioJet BlaBlaCar Bus FlixBus
quiet_zone Strefa Ciszy check cross cross
wifi WiFi check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check check
luggage Bagaż check check check
accessibility Dostępność check cross cross
food_and_drink Jedzenie i picie check cross check
air_con Klimatyzacja check check check
bicycle Rower check cross cross

Mediolan do Monachium Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
24.41kg
Autobus
26.15kg
Lot
69.74kg
Samochód
55.79kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Mediolan do Monachium?
Bilet autobus z Mediolan do Monachium to 272,80 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 44,23 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Mediolan do Monachium?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Mediolan do Monachium, to 44,23 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Mediolan a Monachium przez autobus?
Mediolan do Monachium to 348,68 km.
Jak długo trwa autobus między Mediolan a Monachium?
Mediolan do Monachium to średnio 9 godz. i 30 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 6 godz. i 35 min.
Jakie firmy działają od Mediolan do Monachium?
Mediolan do Monachium jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail RegioJet, BlaBlaCar Bus and FlixBus świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Mediolan na Monachium?
Mediolan do Monachium ma średnio 35 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Mediolan do Monachium?
Najwcześniejszy autobus od Mediolan do Monachium rozpoczyna się pod adresem 01:00. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Mediolan do Monachium?
Najnowszy autobus od Mediolan do Monachium odchodzi o 23:10. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Mediolan do Monachium?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 44,23 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Mediolan do Monachium?
Istnieje średnio 19 z Mediolan, aby przejść do Monachium.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Mediolan a Monachium przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Mediolan a Monachium to 6 godz. i 35 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Mediolan do Monachium?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Mediolan a Monachium.
Jakie są emisje CO2 dla Mediolan do Monachium przez autobus?
Podróż autobus z Mediolan do Monachium generuje 26.15kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Mediolan

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Mediolan

Trasy międzynarodowe z Mediolan i okolic

Inne miejsca docelowe z Mediolan

Główne połączenia kolejowe do Monachium

Powiązane trasy

Inne popularne trasy