Autobus Warszawa - Praga ceny od 108,62 zł

14/06/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj 166,73 zł
Jutro 137,96 zł
2 dni 140,47 zł
3 dni 178,37 zł

Warszawa do Praga przez autobus

Podróż z Warszawa do Praga przez autobus wynosi 517,98 km i zajmuje 11 godz. i 8 min. Dziennie odbywa się 43 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:40, a ostatnim o 23:50. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Praga przez autobus za jedyne 108,62 zł lub aż 519,24 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 108,62 zł.

Najniższa cena108,62 zł
Czas trwania podróży11 godz. i 8 min
Połączenie dziennie43
Najniższa cena108,62 zł
Wyzsza cena519,24 zł
Pierwszy wyjazd00:40
Ostatni wyjazd23:50
Dystans517,98 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdPraga
PrzewoźnicyEcolines, FlixBus

Autobus Bilety od Warsaw do Prague

Data odjazdu
piątek, 14 cze 2024

Autobusem z Warszawa do Praga: łatwiej z virail

Jeśli szukasz biletów z Warszawa do Praga w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Warszawa do Praga?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 209,05 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 108,62 zł.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Warszawa do Praga?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do Praga.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Praga?

Podróż autobusem z Warszawa do Praga trwa 11 godz. i 8 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Warszawa o FSTD, a ostatni o 23:50. Pierwszy autobus odjeżdża z Warszawa o 00:40, a ostatni o 23:50. Podróż trwa średnio 11 godz. i 8 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :8 godz. i 40 min.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy z Warszawa wyjeżdżają ze stacji Warsaw Metro Mlociny,Warsaw Central,Warszawa Dworzec Zachodni,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warszawa, Wschodnia,Warszawa, Metro Marymont 01 i przyjeżdżają na stację Praha Holesovice,Prague - Zličín,Prague, Hlavni nadrazi,Praha Liben,Prague (Černý Most),Ruzyne International Airport,Praha-Vysochany,Prague UAN Florenc,Praha Masarykovo nadrazi.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Warszawa do Praga?

Dostępnych jest 43 połączeń autobusowych na trasie z Warszawa do Praga. Większą część tych połączeń, dokładniej 26, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 17, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Praga w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Na trasie do Praga z Warszawa dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Warszawa do Praga, dostępnych jest 43 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 26, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Prague

Tanie bilety autobus od Warszawa do Praga
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Praga.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Praga, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Praga.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Prague

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 103,55 zł do 222,42 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 53% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Warszawa do Praga

Najtańsze bilety autobusowe Warszawa - Praga można znaleźć już za 120,17 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 151,84 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 170,04 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Praga

Podróżując autobusem do Praga, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie FlixBus od Warszawa do Praga
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Praga przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Warszawa do Praga Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
36.26kg
Autobus
38.85kg
Lot
103.6kg
Samochód
82.88kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Warszawa do Praga?
Bilet autobus z Warszawa do Praga to 209,05 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 108,62 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Praga?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Praga, to 108,62 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Praga przez autobus?
Warszawa do Praga to 517,98 km.
Jak długo trwa autobus między Warszawa a Praga?
Warszawa do Praga to średnio 11 godz. i 8 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 8 godz. i 40 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Praga?
Warszawa do Praga jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail Ecolines and FlixBus świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Warszawa na Praga?
Warszawa do Praga ma średnio 43 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Warszawa do Praga?
Najwcześniejszy autobus od Warszawa do Praga rozpoczyna się pod adresem 00:40. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Warszawa do Praga?
Najnowszy autobus od Warszawa do Praga odchodzi o 23:50. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Praga?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 108,62 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Warszawa do Praga?
Istnieje średnio 26 z Warszawa, aby przejść do Praga.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Praga przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Warszawa a Praga to 8 godz. i 40 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Warszawa do Praga?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Warszawa a Praga.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Praga przez autobus?
Podróż autobus z Warszawa do Praga generuje 38.85kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Praga

Powiązane trasy

Inne popularne trasy