Autobus Jihlava - Praga ceny od 29,75 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Jihlava do Praga przez autobus

Podróż z Jihlava do Praga przez autobus wynosi 114,12 km i zajmuje 1 godz. i 59 min. Dziennie odbywa się 35 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:55, a ostatnim o 22:25. Możliwe jest podróżowanie z Jihlava do Praga przez autobus za jedyne 29,75 zł lub aż 60,06 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 29,75 zł.

Najniższa cena29,75 zł
Czas trwania podróży1 godz. i 59 min
Połączenie dziennie35
Najniższa cena29,75 zł
Wyzsza cena60,06 zł
Pierwszy wyjazd05:55
Ostatni wyjazd22:25
Dystans114,12 km
OdjazdJihlava
PrzyjazdPraga
PrzewoźnicyFlixBus, RegioJet

Autobus Bilety od Jihlava do Praga

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Znajdź połączenie autobusowe z Jihlava do Praga na virail

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Jihlava do Praga.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Jihlava do Praga?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 42,14 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 29,75 zł.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Jihlava do Praga?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do Praga.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Jihlava do Praga?

Podróż autobusem z Jihlava do Praga trwa 1 godz. i 59 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 22:25. Podróż z Jihlava do Praga zajmuje około 1 godz. i 59 min, lub nawet :1 godz. i 30 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Jihlava o 05:55, a ostatni o 22:25.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy z Jihlava wyjeżdżają ze stacji Jihlava nádraží,Bus station Jihlava i przyjeżdżają na stację Ruzyne International Airport,Prague UAN Florenc,Prague (Černý Most),Praha Masarykovo nadrazi,Praha Holesovice,Praha Liben,Prague, Hlavni nadrazi,Prague - Zličín,Praha-Vysochany.

Podróż autobusem do Jihlava z Praga: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Jihlava do Praga dostępnych jest 35 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 27 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 8 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Praga w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Jihlava do Praga autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Jihlava do Praga dostępnych jest 35 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Jihlava do Praga

Tanie bilety autobus od Jihlava do Praga
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Jihlava do Praga.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Jihlava do Praga, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Jihlava do Praga.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Jihlava do Praga

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Praga

Podróżując autobusem do Praga, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus and RegioJet od Jihlava do Praga
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Jihlava do Praga przez bus.
Udogodnienia FlixBus RegioJet
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check
luggage Bagaż check check
food_and_drink Jedzenie i picie check check
air_con Klimatyzacja check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
accessibility Dostępność cross check
bicycle Rower cross check

Jihlava do Praga Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
7.99kg
Autobus
8.56kg
Lot
22.82kg
Samochód
18.26kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Jihlava do Praga?
Bilet autobus z Jihlava do Praga to 42,14 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 29,75 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Jihlava do Praga?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Jihlava do Praga, to 29,75 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Jihlava a Praga przez autobus?
Jihlava do Praga to 114,12 km.
Jak długo trwa autobus między Jihlava a Praga?
Jihlava do Praga to średnio 1 godz. i 59 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 godz. i 30 min.
Jakie firmy działają od Jihlava do Praga?
Jihlava do Praga jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail FlixBus and RegioJet świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Jihlava na Praga?
Jihlava do Praga ma średnio 35 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Jihlava do Praga?
Najwcześniejszy autobus od Jihlava do Praga rozpoczyna się pod adresem 05:55. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Jihlava do Praga?
Najnowszy autobus od Jihlava do Praga odchodzi o 22:25. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Jihlava do Praga?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 29,75 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Jihlava do Praga?
Istnieje średnio 27 z Jihlava, aby przejść do Praga.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Jihlava a Praga przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Jihlava a Praga to 1 godz. i 30 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Jihlava do Praga?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Jihlava a Praga.
Jakie są emisje CO2 dla Jihlava do Praga przez autobus?
Podróż autobus z Jihlava do Praga generuje 8.56kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Jihlava

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Jihlava

Trasy międzynarodowe z Jihlava i okolic

Inne miejsca docelowe z Jihlava

Główne połączenia kolejowe do Praga

Powiązane trasy

Inne popularne trasy