Autobus Praga - Warszawa ceny od 53,54 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj 107,09 zł
Jutro 53,54 zł
2 dni 111,14 zł
3 dni 107,09 zł

Praga do Warszawa przez autobus

Podróż z Praga do Warszawa przez autobus wynosi 517,98 km i zajmuje 11 godz. i 6 min. Dziennie odbywa się 77 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:15, a ostatnim o 23:55. Możliwe jest podróżowanie z Praga do Warszawa przez autobus za jedyne 53,54 zł lub aż 812,47 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 53,54 zł.

Najniższa cena53,54 zł
Czas trwania podróży11 godz. i 6 min
Połączenie dziennie77
Najniższa cena53,54 zł
Wyzsza cena812,47 zł
Pierwszy wyjazd00:15
Ostatni wyjazd23:55
Dystans517,98 km
OdjazdPraga
PrzyjazdWarszawa
PrzewoźnicyFlixBus, Openline

Autobus Bilety od Praga do Warszawa

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Znajdź połączenie autobusowe z Praga do Warszawa na virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Praga do Warszawa. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Praga do Warszawa?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Praga do Warszawa za jedyne 53,54 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 219,53 zł.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Praga do Warszawa?

Z przewoźnikiem będziesz mógł dojechać autobusem z Praga do Warszawa.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Warszawa?

Podróż autobusem z Praga do Warszawa trwa 11 godz. i 6 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 23:55. Pierwszy autobus odjeżdża z Praga o 00:15, a ostatni o 23:55. Podróż trwa średnio 11 godz. i 6 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :8 godz. i 40 min.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Praga do Warszawa?

Autobusy z Praga wyjeżdżają ze stacji Praha Liben,Praha Holesovice,Prague, Hlavni nadrazi,Prague - Zličín,Prague (Černý Most),Prague UAN Florenc,Praha Masarykovo nadrazi,Ruzyne International Airport,Praha-Vysochany i przyjeżdżają na stację Warsaw Central,Warszawa Dworzec Zachodni,Warszawa, Metro Marymont 01,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warsaw Metro Mlociny,Warszawa, Wschodnia.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Praga do Warszawa?

Dostępnych jest 77 połączeń autobusowych na trasie z Praga do Warszawa. Większą część tych połączeń, dokładniej 44, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 33, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Warszawa w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Praga do Warszawa autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Praga do Warszawa dostępnych jest 77 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Praga do Warszawa

Tanie bilety autobus od Praga do Warszawa
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Praga do Warszawa.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Praga do Warszawa, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Praga do Warszawa.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Praga do Warszawa

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 122,27 zł do 194,11 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 37% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Praga do Warszawa

Najtańsze bilety autobusowe Praga - Warszawa można znaleźć już za 122,22 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 152,72 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 187,12 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Warszawa

Podróżując autobusem do Warszawa, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus od Praga do Warszawa
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Praga do Warszawa przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Praga do Warszawa Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
36.26kg
Autobus
38.85kg
Lot
103.6kg
Samochód
82.88kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Praga do Warszawa?
Bilet autobus z Praga do Warszawa to 219,53 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 53,54 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Praga do Warszawa?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Praga do Warszawa, to 53,54 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Praga a Warszawa przez autobus?
Praga do Warszawa to 517,98 km.
Jak długo trwa autobus między Praga a Warszawa?
Praga do Warszawa to średnio 11 godz. i 6 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 8 godz. i 40 min.
Jakie firmy działają od Praga do Warszawa?
Praga do Warszawa jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail FlixBus, Openline and Ecolines świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Praga na Warszawa?
Praga do Warszawa ma średnio 77 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Praga do Warszawa?
Najwcześniejszy autobus od Praga do Warszawa rozpoczyna się pod adresem 00:15. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Praga do Warszawa?
Najnowszy autobus od Praga do Warszawa odchodzi o 23:55. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Praga do Warszawa?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 53,54 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Praga do Warszawa?
Istnieje średnio 44 z Praga, aby przejść do Warszawa.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Praga a Warszawa przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Praga a Warszawa to 8 godz. i 40 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Praga do Warszawa?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Praga a Warszawa.
Jakie są emisje CO2 dla Praga do Warszawa przez autobus?
Podróż autobus z Praga do Warszawa generuje 38.85kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Praga

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Praga

Trasy międzynarodowe z Praga i okolic

Inne miejsca docelowe z Praga

Główne połączenia kolejowe do Warszawa

Powiązane trasy

Inne popularne trasy