Autobus Opole - Nysa ceny od 16,11 zł

25/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Opole do Nysa przez autobus

Podróż z Opole do Nysa przez autobus wynosi 47,25 km i zajmuje 0 godz. i 55 min. Dziennie odbywa się 1 połączeń, z pierwszym odlotem o 13:05, a ostatnim o 15:50. Możliwe jest podróżowanie z Opole do Nysa przez autobus za jedyne 16,11 zł lub aż 32,82 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 16,11 zł.

Najniższa cena16,11 zł
Czas trwania podróży0 godz. i 55 min
Połączenie dziennie1
Najniższa cena16,11 zł
Wyzsza cena32,82 zł
Pierwszy wyjazd13:05
Ostatni wyjazd15:50
Dystans47,25 km
OdjazdOpole
PrzyjazdNysa
PrzewoźnicyFlixBus, FlixBus Polska sp. z.o.o.

Autobus Bilety od Opole do Nysa

Data odjazdu
czwartek, 25 lip 2024

Znajdź swój autobus z Opole do Nysa na virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Opole do Nysa. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Opole do Nysa?

Bilety autobusowe z Opole do Nysa kosztują średnio 19,09 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Opole do Nysa za jedyne 16,11 zł.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Opole do Nysa?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do Nysa.

O której odjeżdżają autobusy do Nysa?

Podróż autobusem z Opole do Nysa trwa 0 godz. i 55 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 15:50. Pierwszy autobus do Nysa odjeżdża o 13:05, a ostatni o 15:50. Podróż trwa 0 godz. i 55 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :0 godz. i 55 min.

Skąd odjeżdżają autobusy do Nysa?

Autobusy z Opole do Nysa wyjeżdżają ze stacji Opole Glowne,Opole Wschodnie,Opole, Jerzego i Ryszarda Kowalczyków i przyjeżdżają na stację Nysa, ul. Bema.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Nysa z Opole?

Dostępnych jest 1 połączeń autobusowych na trasie z Opole do Nysa. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Opole do Nysa autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Opole do Nysa dostępnych jest 1 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Opole do Nysa

Tanie bilety autobus od Opole do Nysa
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Opole do Nysa.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Opole do Nysa, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Opole do Nysa.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Opole do Nysa

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 7,31 zł do 29,43 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 75% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Opole do Nysa

Najtańsze bilety autobusowe Opole - Nysa można znaleźć już za 11,22 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 16,28 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 21,74 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Nysa

Podróżując autobusem do Nysa, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus od Opole do Nysa
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Opole do Nysa przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Opole do Nysa Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
3.31kg
Autobus
3.54kg
Lot
9.45kg
Samochód
7.56kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Opole do Nysa?
Bilet autobus z Opole do Nysa to 19,09 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 16,11 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Opole do Nysa?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Opole do Nysa, to 16,11 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Opole a Nysa przez autobus?
Opole do Nysa to 47,25 km.
Jak długo trwa autobus między Opole a Nysa?
Opole do Nysa to średnio 0 godz. i 55 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 0 godz. i 55 min.
Jakie firmy działają od Opole do Nysa?
Opole do Nysa jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail FlixBus and FlixBus Polska sp. z.o.o. świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Opole na Nysa?
Opole do Nysa ma średnio 1 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Opole do Nysa?
Najwcześniejszy autobus od Opole do Nysa rozpoczyna się pod adresem 13:05. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Opole do Nysa?
Najnowszy autobus od Opole do Nysa odchodzi o 15:50. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Opole do Nysa?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 16,11 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Opole do Nysa?
Istnieje średnio 1 z Opole, aby przejść do Nysa.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Opole a Nysa przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Opole a Nysa to 0 godz. i 55 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Opole do Nysa?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Opole a Nysa.
Jakie są emisje CO2 dla Opole do Nysa przez autobus?
Podróż autobus z Opole do Nysa generuje 3.54kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Opole

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Opole

Trasy międzynarodowe z Opole i okolic

Inne miejsca docelowe z Opole

Główne połączenia kolejowe do Nysa

Powiązane trasy

Inne popularne trasy