Znajdź autobus z Gdańsk do Nysa

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 104,21 zł
Czas podróży 15 h 6 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 00:15
Ostatni odjazd 21:40
Odległość 440 km

Autobusem z Gdańsk do Nysa: łatwiej z virail

Jeśli szukasz biletów z Gdańsk do Nysa w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Gdańsk do Nysa?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Gdańsk do Nysa za jedyne 104,21 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 118,68 zł.

Autobusy z Gdańsk do Nysa

O której odjeżdżają autobusy do Nysa?

Pierwszy autobus do Nysa odjeżdża o 00:15, a ostatni o 21:40. Podróż trwa 15 h 6 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :12 h 25 min.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Gdańsk do Nysa, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Podróż autobusem do Gdańsk z Nysa: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 3 połączeń autobusowych na trasie z Gdańsk do Nysa. Większą część tych połączeń, dokładniej , stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 3, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 3 połączeń autobusowych między Gdańsk a Nysa. Zauważ, że 3 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. Z tego powodu będziesz musiał przesiąść się w trakcie podróży.