Autobus Padwa - Ljubljana ceny od 97,68 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Padwa do Ljubljana przez autobus

Podróż z Padwa do Ljubljana przez autobus wynosi 215,76 km i zajmuje 3 godz. i 53 min. Dziennie odbywa się 102 połączeń, z pierwszym odlotem o 01:15, a ostatnim o 23:50. Możliwe jest podróżowanie z Padwa do Ljubljana przez autobus za jedyne 97,68 zł lub aż 1045,74 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 97,68 zł.

Najniższa cena97,68 zł
Czas trwania podróży3 godz. i 53 min
Połączenie dziennie102
Najniższa cena97,68 zł
Wyzsza cena1045,74 zł
Pierwszy wyjazd01:15
Ostatni wyjazd23:50
Dystans215,76 km
OdjazdPadwa
PrzyjazdLjubljana
PrzewoźnicyFlixBus, FlixBus RO SRLWięcej

Autobus Bilety od Padwa do Ljubljana

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Znajdź swój autobus z Padwa do Ljubljana na virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Padwa do Ljubljana. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Padwa do Ljubljana?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 419,69 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 97,68 zł.

Przejazd autobusowy z Padwa do Ljubljana: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do Ljubljana.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Padwa - Ljubljana?

Podróż autobusem z Padwa do Ljubljana trwa 3 godz. i 53 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 23:50. Pierwszy autobus odjeżdża z Padwa o 01:15, a ostatni o 23:50. Podróż trwa średnio 3 godz. i 53 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :3 godz. i 5 min.

Skąd odjeżdżają autobusy do Ljubljana?

Autobusy z Padwa do Ljubljana wyjeżdżają ze stacji Padova, Via Giambattista Belzoni,Piazzo Prato della Valle,Padova, Stazione FS i przyjeżdżają na stację Ljubljana Dolgi most,Ljubljana Avtobusna postaja,Ljubljana, Litostroj Železniška postaja.

Podróż autobusem do Padwa z Ljubljana: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Padwa do Ljubljana dostępnych jest 102 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 100 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 2 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli chcesz dojechać z Padwa do Ljubljana autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Padwa do Ljubljana dostępnych jest 102 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Padwa do Ljubljana

Tanie bilety autobus od Padwa do Ljubljana
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Padwa do Ljubljana.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Padwa do Ljubljana, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Padwa do Ljubljana.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Padwa do Ljubljana

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Padwa do Ljubljana

Najtańsze bilety autobusowe Padwa - Ljubljana można znaleźć już za 83,71 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 119,67 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 191,97 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Ljubljana

Podróżując autobusem do Ljubljana, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

GoOpti to słoweńska firma transportowa, która oferuje wspólne usługi transportowe w całej Europie. Firma została założona w 2008 roku i od tego czasu rozszerzyła swoją działalność, oferując usługi w 4 krajach. Usługi Goopti mają na celu zapewnienie niedrogich i wygodnych opcji transportu dla podróżnych, ze szczególnym uwzględnieniem transferów lotniskowych i podróży międzymiastowych.

Usługi na pokładzie FlixBus od Padwa do Ljubljana
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Padwa do Ljubljana przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Padwa do Ljubljana Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
15.1kg
Autobus
16.18kg
Lot
43.15kg
Samochód
34.52kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Padwa do Ljubljana?
Bilet autobus z Padwa do Ljubljana to 419,69 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 97,68 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Padwa do Ljubljana?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Padwa do Ljubljana, to 97,68 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Padwa a Ljubljana przez autobus?
Padwa do Ljubljana to 215,76 km.
Jak długo trwa autobus między Padwa a Ljubljana?
Padwa do Ljubljana to średnio 3 godz. i 53 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 3 godz. i 5 min.
Jakie firmy działają od Padwa do Ljubljana?
Padwa do Ljubljana jest obsługiwany przez operatorów 5. Możesz znaleźć na Virail FlixBus, FlixBus RO SRL, FlixBus DACH GmbH, FlixBus Italia S.r.l., GoOpti and Italo Treno świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Padwa na Ljubljana?
Padwa do Ljubljana ma średnio 102 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Padwa do Ljubljana?
Najwcześniejszy autobus od Padwa do Ljubljana rozpoczyna się pod adresem 01:15. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Padwa do Ljubljana?
Najnowszy autobus od Padwa do Ljubljana odchodzi o 23:50. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Padwa do Ljubljana?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 97,68 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Padwa do Ljubljana?
Istnieje średnio 100 z Padwa, aby przejść do Ljubljana.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Padwa a Ljubljana przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Padwa a Ljubljana to 3 godz. i 5 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Padwa do Ljubljana?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Padwa a Ljubljana.
Jakie są emisje CO2 dla Padwa do Ljubljana przez autobus?
Podróż autobus z Padwa do Ljubljana generuje 16.18kg emisji CO2.