Autobus Mestre - Kielce ceny od 335,23 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Mestre do Kielce przez autobus

Podróż z Mestre do Kielce przez autobus wynosi 862,74 km i zajmuje 17 godz. i 48 min. Dziennie odbywa się 2 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:00, a ostatnim o 17:30. Możliwe jest podróżowanie z Mestre do Kielce przez autobus za jedyne 335,23 zł lub aż 372,48 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 335,23 zł.

Najniższa cena335,23 zł
Czas trwania podróży17 godz. i 48 min
Połączenie dziennie2
Najniższa cena335,23 zł
Wyzsza cena372,48 zł
Pierwszy wyjazd04:00
Ostatni wyjazd17:30
Dystans862,74 km
OdjazdMestre
PrzyjazdKielce
PrzewoźnicyTrans Europa, MIS

Znajdź połączenie autobusowe z Mestre do Kielce na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Mestre do Kielce w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Mestre do Kielce?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Mestre do Kielce od 335,23 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Mestre do Kielce wynoszą średnio 358,51 zł.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Mestre do Kielce?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do Kielce.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Mestre - Kielce?

Podróż autobusem z Mestre do Kielce trwa 17 godz. i 48 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Mestre o FSTD, a ostatni o 17:30. Średnia długość podróży to 17 godz. i 48 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Kielce w :15 godz. i 30 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 04:00, a ostatni o 17:30.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Kielce?

Przy podróży na trasie z Mestre do Kielce, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Venice Mestre Station oraz Kielce Przystanek Autobusowy,Kielce, ul. Żytnia (Hala widowiskowo-sportowa),Kielce,Kielce Railway Station.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Mestre do Kielce?

Na trasie z Mestre do Kielce dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 2 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 0 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Kielce w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Na trasie do Kielce z Mestre dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Mestre do Kielce, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 2, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis
Tanie bilety autobus od Mestre do Kielce
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Mestre do Kielce.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Mestre do Kielce, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Mestre do Kielce.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Mestre do Kielce

Najtańsze bilety autobusowe Mestre - Kielce można znaleźć już za 452,42 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 485,92 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 524,59 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Kielce

Podróżując autobusem do Kielce, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Mestre do Kielce Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
60.39kg
Autobus
64.71kg
Lot
172.55kg
Samochód
138.04kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Mestre do Kielce?
Bilet autobus z Mestre do Kielce to 358,51 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 335,23 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Mestre do Kielce?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Mestre do Kielce, to 335,23 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Mestre a Kielce przez autobus?
Mestre do Kielce to 862,74 km.
Jak długo trwa autobus między Mestre a Kielce?
Mestre do Kielce to średnio 17 godz. i 48 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 15 godz. i 30 min.
Jakie firmy działają od Mestre do Kielce?
Mestre do Kielce jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail Trans Europa, MIS and Eurores świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Mestre na Kielce?
Mestre do Kielce ma średnio 2 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Mestre do Kielce?
Najwcześniejszy autobus od Mestre do Kielce rozpoczyna się pod adresem 04:00. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Mestre do Kielce?
Najnowszy autobus od Mestre do Kielce odchodzi o 17:30. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Mestre do Kielce?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 335,23 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Mestre do Kielce?
Istnieje średnio 2 z Mestre, aby przejść do Kielce.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Mestre a Kielce przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Mestre a Kielce to 15 godz. i 30 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Mestre do Kielce?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Mestre a Kielce.
Jakie są emisje CO2 dla Mestre do Kielce przez autobus?
Podróż autobus z Mestre do Kielce generuje 64.71kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Mestre

Popularne trasy

Trasy międzynarodowe z Mestre i okolic

Inne miejsca docelowe z Mestre

Główne połączenia kolejowe do Kielce

Inne popularne trasy