Autobus Mestre - Łódź ceny od 814,66 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Mestre do Łódź przez autobus

Podróż z Mestre do Łódź przez autobus wynosi 875,56 km i zajmuje 28 godz. i 40 min. Dziennie odbywa się 1 połączeń, z pierwszym odlotem o 06:20, a ostatnim o 06:20. Możliwe jest podróżowanie z Mestre do Łódź przez autobus za jedyne 814,66 zł lub aż 814,66 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 814,66 zł.

Najniższa cena814,66 zł
Czas trwania podróży28 godz. i 40 min
Połączenie dziennie1
Najniższa cena814,66 zł
Wyzsza cena814,66 zł
Pierwszy wyjazd06:20
Ostatni wyjazd06:20
Dystans875,56 km
OdjazdMestre
PrzyjazdŁódź
PrzewoźnicyFlixBus, ATVO

Autobus Bilety od Mestre do Łódź

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Mestre do Łódź

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Mestre do Łódź. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Mestre do Łódź?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Mestre do Łódź od 814,66 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Mestre do Łódź wynoszą średnio 814,66 zł.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Mestre - Łódź?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do Łódź.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Mestre do Łódź?

Podróż autobusem z Mestre do Łódź trwa 28 godz. i 40 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Mestre o FSTD, a ostatni o 06:20. Pierwszy autobus do Łódź odjeżdża o 06:20, a ostatni o 06:20. Podróż trwa 28 godz. i 40 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :28 godz. i 40 min.

Skąd odjeżdżają autobusy do Łódź?

Przy podróży na trasie z Mestre do Łódź, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Venice Mestre Station oraz Łódź, Fabryczna,Łódź Chojny,Aleja Unii Lubelskiej 3/5,Lodz Kaliska.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Łódź z Mestre?

Na trasie z Mestre do Łódź dostępnych jest 1 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 0 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 1 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Łódź w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Na trasie do Łódź z Mestre dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Mestre do Łódź

Tanie bilety autobus od Mestre do Łódź
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Mestre do Łódź.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Mestre do Łódź, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Mestre do Łódź.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Mestre do Łódź

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Mestre do Łódź

Najtańsze bilety autobusowe Mestre - Łódź można znaleźć już za 402,56 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 476,02 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 565,15 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Łódź

Podróżując autobusem do Łódź, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus od Mestre do Łódź
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Mestre do Łódź przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Mestre do Łódź Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
61.29kg
Autobus
65.67kg
Lot
175.11kg
Samochód
140.09kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Mestre do Łódź?
Bilet autobus z Mestre do Łódź to 814,66 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 814,66 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Mestre do Łódź?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Mestre do Łódź, to 814,66 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Mestre a Łódź przez autobus?
Mestre do Łódź to 875,56 km.
Jak długo trwa autobus między Mestre a Łódź?
Mestre do Łódź to średnio 28 godz. i 40 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 28 godz. i 40 min.
Jakie firmy działają od Mestre do Łódź?
Mestre do Łódź jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail FlixBus, ATVO and TripstAir świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Mestre na Łódź?
Mestre do Łódź ma średnio 1 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Mestre do Łódź?
Najwcześniejszy autobus od Mestre do Łódź rozpoczyna się pod adresem 06:20. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Mestre do Łódź?
Najnowszy autobus od Mestre do Łódź odchodzi o 06:20. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Mestre do Łódź?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 814,66 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Mestre a Łódź przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Mestre a Łódź to 28 godz. i 40 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Mestre do Łódź?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Mestre a Łódź.
Jakie są emisje CO2 dla Mestre do Łódź przez autobus?
Podróż autobus z Mestre do Łódź generuje 65.67kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Mestre

Popularne trasy

Trasy międzynarodowe z Mestre i okolic

Inne miejsca docelowe z Mestre

Główne połączenia kolejowe do Łódź

Inne popularne trasy