Znajdź autobus z Wetlina do Sanok

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 22,69 zł
Czas podróży 2 h 4 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 14:14
Ostatni odjazd 17:15
Odległość 49 km

Znajdź połączenie autobusowe z Wetlina do Sanok na virail

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Wetlina do Sanok.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Wetlina do Sanok?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates by doing so, you will find cheap bus tickets from Wetlina to Sanok from 22,69 zł, while the average price is 24,93 zł.

Autobusy z Wetlina do Sanok

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Wetlina - Sanok?

Pierwszy autobus odjeżdża z Wetlina o 14:14, a ostatni o 17:15. Podróż trwa średnio 2 h 4 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :1 h 59 min.

Jako że podróż z Wetlina do Sanok nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Wetlina do Sanok?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Wetlina do Sanok. Większą część tych połączeń, dokładniej 2, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Wetlina do Sanok dostępnych jest 2 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.