Znajdź autobus z Sanok do Jasło

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 20,36 zł
Czas podróży 1 h 33 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 10:00
Ostatni odjazd 19:30
Odległość 57 km

Autobusem z Sanok do Jasło: łatwiej z virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Sanok do Jasło z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Sanok do Jasło?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates by doing so, you will find cheap bus tickets from Sanok to Jasło from 20,36 zł, while the average price is 23,43 zł.

Autobusy z Sanok do Jasło

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Sanok do Jasło?

Pierwszy autobus do Jasło odjeżdża o 10:00, a ostatni o 19:30. Podróż trwa 1 h 33 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :1 h 16 min.

Jako że podróż z Sanok do Jasło nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Podróż autobusem do Sanok z Jasło: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 3 połączeń autobusowych na trasie z Sanok do Jasło. Większą część tych połączeń, dokładniej 3, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Sanok do Jasło, dostępnych jest 3 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 3, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.