Header background
  • W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Znajdź autobus z Piła do Zakopane Starting from 72,51 zł

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Odkryć
Przez Autobus

Jutro

Odkryć
Przez Autobus

2 Dni

Odkryć
Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Zakopane

Odkryć

Znajdź połączenie autobusowe z Piła do Zakopane na virail

Jeśli szukasz biletów z Piła do Zakopane w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Piła do Zakopane?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Piła do Zakopane za jedyne 72,51 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 97,56 zł.



Które linie autobusowe zabiorą Cię z Piła do Zakopane?

You can travel by bus from Piła to Zakopane with Flixbus and Telesfor.

Piła do Zakopane przez autobus

Najlepsza cena 92 zł
Czas podróży 11 h 17 min
Połączenia dla każdego dnia 1
Pierwszy odjazd 19:23
Ostatni odjazd 19:23
Odległość 483 km

Podsumowanie trasy przez Autobus

połączenia
2
Przewoźnicy
2
Cena minimalna
72,51 zł
Cena maksymalna
136 zł

Piła - Zakopane

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Pociąg

129 zł

Data
Środa 10 Listopad 2021
PKP-logo
Piła Train Station - Zakopane Train Station
15:11 - 06:47
PKP
15h 36min
Przesiadki
CO2: 17.39kg
Przez Autobus

113,33 zł

Data
Niedziela 14 Listopad 2021
FlixBus-logo
Piła, Dworzec Autobusowy - Zakopane, Dworzec Autobusowy
22:00 - 09:35
FlixBus
11h 35min
CO2: 15.46kg
Najtaniej
Flixbus-logo
Flixbus
bezpośredni
Czas podróży: 11 h 35 min
Piła - Zakopane, Dworzec Autobusowy
22:00 - 09:35
113,33 zł
Telesfor-logo
Telesfor
bezpośredni
Czas podróży: 11 h 17 min
Pila Dworzec Autobusowy Piła, Ul. Kwiatowa 18 - Zakopane Dworzec Kolejowy, Ul. Chramcówki 35
19:23 - 06:40
92 zł

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Piła - Zakopane?

Pierwszy autobus odjeżdża z Piła o 22:00, a ostatni o 19:23. Podróż trwa średnio 11 h 21 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :11 h 17 min.

Skąd odjeżdżają autobusy do Zakopane?

Autobusy na trasie Piła - Zakopane wyjeżdżają ze stacji Piła and Pila Dworzec Autobusowy Piła, Ul. Kwiatowa 18 i przyjeżdżają na stację Zakopane, Parking E.Leclerc, Zakopane, Dworzec Autobusowy and Zakopane Dworzec Kolejowy, Ul. Chramcówki 35.

Chociaż bardzo tanie, autobusy są również bardzo wolne. Dotarcie z Piła do Zakopane może zająć chwilę. Rozważ podróż samolotem i zarezerwuj tanie bilety lotnicze, kupując z wyprzedzeniem.

Podróż autobusem do Piła z Zakopane: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Piła do Zakopane dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 2 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 0 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Zakopane w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Piła do Zakopane, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 2, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.

  • GetYourGuide

  • Rentalcars.com

  • Booking.com 5% cashback