Autobus Zielona Góra - Nowa Sól ceny od 10,15 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
10,15 zł

Zielona Góra do Nowa Sól przez autobus

Podróż z Zielona Góra do Nowa Sól przez autobus wynosi 20,64 km i zajmuje 0 godz. i 29 min. Dziennie odbywa się 1 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:55, a ostatnim o 03:10. Możliwe jest podróżowanie z Zielona Góra do Nowa Sól przez autobus za jedyne 10,15 zł lub aż 35,71 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 10,15 zł.

Najniższa cena10,15 zł
Czas trwania podróży0 godz. i 29 min
Połączenie dziennie1
Najniższa cena10,15 zł
Wyzsza cena35,71 zł
Pierwszy wyjazd00:55
Ostatni wyjazd03:10
Dystans20,64 km
OdjazdZielona Góra
PrzyjazdNowa Sól
PrzewoźnicyDK BUS, P.W Maxpol sp. z o.o.

Znajdź połączenie autobusowe z Zielona Góra do Nowa Sól na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Zielona Góra do Nowa Sól w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Zielona Góra do Nowa Sól?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Zielona Góra do Nowa Sól za jedyne 10,15 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 29,01 zł.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Zielona Góra do Nowa Sól?

Z przewoźnikiem będziesz mógł dojechać autobusem z Zielona Góra do Nowa Sól.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Zielona Góra - Nowa Sól?

Podróż autobusem z Zielona Góra do Nowa Sól trwa 0 godz. i 29 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 03:10. Podróż z Zielona Góra do Nowa Sól zajmuje około 0 godz. i 29 min, lub nawet :0 godz. i 27 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Zielona Góra o 00:55, a ostatni o 03:10.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Zielona Góra do Nowa Sól?

Autobusy na trasie Zielona Góra - Nowa Sól wyjeżdżają ze stacji ZIELONA GORA,Zielona Góra, Zielona Góra, Dolina Zielona,Przylep,Zielona Gora Gl. i przyjeżdżają na stację Nowa Sol,Nowa Sól.

Podróż autobusem do Zielona Góra z Nowa Sól: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Zielona Góra do Nowa Sól dostępnych jest 1 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 1 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 0 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Nowa Sól w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Zielona Góra do Nowa Sól autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Zielona Góra do Nowa Sól, dostępnych jest 1 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 1, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis
Tanie bilety autobus od Zielona Góra do Nowa Sól
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Zielona Góra do Nowa Sól.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Zielona Góra do Nowa Sól, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Zielona Góra do Nowa Sól.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Zielona Góra do Nowa Sól

Najtańsze bilety autobusowe Zielona Góra - Nowa Sól można znaleźć już za 68,91 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 76,24 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 91,58 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Nowa Sól

Podróżując autobusem do Nowa Sól, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Zielona Góra do Nowa Sól Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
1.44kg
Autobus
1.55kg
Lot
4.13kg
Samochód
3.3kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Zielona Góra do Nowa Sól?
Bilet autobus z Zielona Góra do Nowa Sól to 29,01 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 10,15 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Zielona Góra do Nowa Sól?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Zielona Góra do Nowa Sól, to 10,15 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Zielona Góra a Nowa Sól przez autobus?
Zielona Góra do Nowa Sól to 20,64 km.
Jak długo trwa autobus między Zielona Góra a Nowa Sól?
Zielona Góra do Nowa Sól to średnio 0 godz. i 29 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 0 godz. i 27 min.
Jakie firmy działają od Zielona Góra do Nowa Sól?
Zielona Góra do Nowa Sól jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail DK BUS, P.W Maxpol sp. z o.o. and MAXPOL świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Zielona Góra na Nowa Sól?
Zielona Góra do Nowa Sól ma średnio 1 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Zielona Góra do Nowa Sól?
Najwcześniejszy autobus od Zielona Góra do Nowa Sól rozpoczyna się pod adresem 00:55. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Zielona Góra do Nowa Sól?
Najnowszy autobus od Zielona Góra do Nowa Sól odchodzi o 03:10. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Zielona Góra do Nowa Sól?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 10,15 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Zielona Góra do Nowa Sól?
Istnieje średnio 1 z Zielona Góra, aby przejść do Nowa Sól.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Zielona Góra a Nowa Sól przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Zielona Góra a Nowa Sól to 0 godz. i 27 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Zielona Góra do Nowa Sól?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Zielona Góra a Nowa Sól.
Jakie są emisje CO2 dla Zielona Góra do Nowa Sól przez autobus?
Podróż autobus z Zielona Góra do Nowa Sól generuje 1.55kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Zielona Góra

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Zielona Góra

Trasy międzynarodowe z Zielona Góra i okolic

Inne miejsca docelowe z Zielona Góra

Główne połączenia kolejowe do Nowa Sól

Powiązane trasy

Inne popularne trasy